За мамите от ж.к. Надежда и близките квартали?

  • 655
  • 8
Здравейте на всички,
Обръщам се към мамите в Надежда, ако може да споделите къде ходите в квартала да спортувате и да се разкрасявате.Иска ми се да се взема в ръце, но предпочитам да са ми близо салоните, които ще посещавам.
Ако знете и къде може в този квартал да се танцува за удоволствие, било то народни или латино танци моля да споделите.
Ще чакам с нетърпение да се включите.Предварително благодаря!!!
Виж целия пост
# 1
Май в Надежда няма мами, които да са регистрирани тук или не им е до разкрасяване и спорт.Завиждам ви на вас, който в е близко Дианабат и сте се организирали да ходите на народни танци.Супер Peace, но в Надежда нещата както забелязвам са отчайващи, но нищо ще дерзая сама ooooh!
Виж целия пост
# 2
аз живея в Свобода и ходя в козметичен салон "Джейн" той се намира от страни на магазин ЕНА, ако го знаеш къде е. Доволна съм от обслужването и цените са прилични.
Виж целия пост
# 3
Аз също съм от Надежда ,но не ходя тук никъде ,а  за салона до Ената и аз съм чувала добри отзиви но съм ходила само на маникюр и бях доволна.
Иначе за танци незнам но тае бо ако те интересува има до кръглия магазин съседната зграда прилича на детска градина ,но е нещо
като читалище пише ,,ценър за работа с деца,, и във вторник от 20.00 часа и събота и неделя от 17.00 има тае бо .
Виж целия пост
# 4
аз живея в Свобода и ходя в козметичен салон "Джейн" той се намира от страни на магазин ЕНА, ако го знаеш къде е. Доволна съм от обслужването и цените са прилични.
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 5
и аз съм от Надежда, но неходя да се разкрасявам там, ходих веднъж в един фризьорски салон до Фантастико в Надежда 2 и съм силно разочарована, #2gunfire за спорт също така незнам къде и какви възможности се предлагат, ще следя темата някой мами може да предложат нещо интересно Grinning Hug
Виж целия пост
# 6
Maripoza, има мами в Надежда , които  се разкрасяват  и поддържат формата си,  но вероятно повечето от  нас това го правим в салони и зали в централната част на града. За да се поддържа една жена не е задължително условие това да става само в квартала, където живее, нали? Peace Вероятно това е причината да не се включваме, когато си поставила така конкретно нещата.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Предполагам, че е така, но когато четях за мамите, които са се организирали заедно да ходят на народни танци и си прекарват страхотно малко им завидях(благородно, разбира се) и ми се прииска да проверя в Надежда дали нямат нужда от нещо подобно и да организираме нещо забавно и удобно като място и време.И аз ходех на козметик в центъра, но кошмара с паркирането ме отказа и сега отких една козметичка в Надежда в първа част, но съм ходила при нея само на коламаска и съм доволна.
Гиги, не се обиждай това беше и малко за предизвикване на внимание и все пак е имало макар и минимален ефект.
Е ако има някой, който иска да сподели за възможностите на квартала относно спорт и разкрасяване аз с удоволствие  ще прочета Joy
Виж целия пост
# 8
и аз съм от Надежда, но в квартала ходя единственно на козметик - в салона до златарския в началото на Ломското. До колкото знам в културния дом има пилатес. Най-добре провери в отчетните по градове - има тема на надежденските мами и там май имаше и часовете за пилатеса
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия