За красивите момичета в конкурса на Арена

  • 3 208
  • 18
Говоря за DMCA-removal-from-Google
Не мога да не споделя възхищението си от това колко много и колко красиви момичета има в България, наистина нямам думи!
Моята фаворитка е Дарина Палачорова Peace
Ако искате в тази тема да споделите вашите симпатии
Виж целия пост
# 1
Честно казано, не съм разглеждала снимките на претендентките. Но всеки път, като отварям страницата и не мога да не забележа, колко красиви момичета има в този конкурс. Отивам да разгледам по-подробно. Wink

харесах си тази - Камелия Фалах Хасан
Виж целия пост
# 2


На мен тази ми харесва

и тази :

Виж целия пост
# 3
Този конкурс е голяма, ама голяма смешка!!

Следя го още от началото и нямам думи на какво са готови момичетата за 300 лева! (толкова беше наградата за 1во място в началото) Извинявайте, но половината (да не кажа 90%) от профилите са пълни с полу-голи снимки, някои на не особено лицеприятни момичета. Е как може да си покаже човек циците за тия пари?? #Crazy

Айде да не давам линкове към едно симпатично момиченце по прашки дето прегръща кучето си и подобни...

Иначе има хубави мацки, наистина. Някои от тях не са българки обаче и профилите не са истински. А някои са с професионални снимки, които уж не се допускали.  Stop
Виж целия пост
# 4
Този конкурс е голяма, ама голяма смешка!!

Следя го още от началото и нямам думи на какво са готови момичетата за 300 лева! (толкова беше наградата за 1во място в началото) Извинявайте, но половината (да не кажа 90%) от профилите са пълни с полу-голи снимки, някои на не особено лицеприятни момичета. Е как може да си покаже човек циците за тия пари?? #Crazy

Айде да не давам линкове към едно симпатично момиченце по прашки дето прегръща кучето си и подобни...

Иначе има хубави мацки, наистина. Някои от тях не са българки обаче и профилите не са истински. А някои са с професионални снимки, които уж не се допускали.  Stop

И на мен полуголите снимки ми дойдоха в повече; доста се позачудих на акъла на девойките, ама щом са си решили newsm78
Но доста от тях са хубави - затова се и загледах.
Виж целия пост
# 5
Да ви кажа честно точно тези, които сте си харесали вие на мен изобщо не ми харесват. Има и много по-хубави момичета. Една приятелка мисли да участва. Нея ще я подкрепя.
Виж целия пост
# 6
Този конкурс е голяма, ама голяма смешка!!

Следя го още от началото и нямам думи на какво са готови момичетата за 300 лева! (толкова беше наградата за 1во място в началото) Извинявайте, но половината (да не кажа 90%) от профилите са пълни с полу-голи снимки, някои на не особено лицеприятни момичета. Е как може да си покаже човек циците за тия пари?? #Crazy

Айде да не давам линкове към едно симпатично момиченце по прашки дето прегръща кучето си и подобни...

Иначе има хубави мацки, наистина. Някои от тях не са българки обаче и профилите не са истински. А някои са с професионални снимки, които уж не се допускали.  Stop


За 300 лв. наистина няма смисъл да се излагат с такива полу-голи снимки. И то за първо място, но не 300 лв на ръка, а на ваучер и трябва задължително в мола да се изхарчат. Къдете за 300 лв няма да се обзаведеш кой знае колко. Освен ако не си фен на бонбоните и киното.
Виж целия пост
# 7
Да ви кажа честно точно тези, които сте си харесали вие на мен изобщо не ми харесват. Има и много по-хубави момичета. Една приятелка мисли да участва. Нея ще я подкрепя.

По-добре й кажи да не се занимава...унизително е...

jaklins, Дарина Палачорова е хубава наистина, но трябва да се дисквалифицира по "правилата" - снимките й са професионални.

П.П. Да не кажете че ми е недостоверна информацията, преди беше 300, сега е 1000 лева наградата. Mr. Green Заради което е паднало голямо ликуване сигурно и неистово снимане дибидюс. Laughing
Виж целия пост
# 8
Да ви кажа честно точно тези, които сте си харесали вие на мен изобщо не ми харесват. Има и много по-хубави момичета. Една приятелка мисли да участва. Нея ще я подкрепя.

По-добре й кажи да не се занимава...унизително е...

jaklins, Дарина Палачорова е хубава наистина, но трябва да се дисквалифицира по "правилата" - снимките й са професионални.

П.П. Да не кажете че ми е недостоверна информацията, преди беше 300, сега е 1000 лева наградата. Mr. Green Заради което е паднало голямо ликуване сигурно и неистово снимане дибидюс. Laughing

Ееее, ами тя няма да си прави такива снимки, много ясно. Пък ако иска аз не мога да я спра. Мога само да я подкрепя.  Grinning
Виж целия пост
# 9


wow!
много фЬешана...
и само на 19....
бъдеща фолкфурия  Grinning
Виж целия пост
# 10
Наградния фонд в момента е 2100 лв-ако това има някакво значение за темата. Идеята ми беше искрено дасе порадваме на тези млади, наистина красиви момичета ама не и не. Както с всяка друга тема, всичко бива поглеждано и разглеждано от лошата страна. Вярно, че има доста разголени момичета и какво от това, преценили са че има какво да покажат.
А за професионалните снимки, предполагам, че има жури което ще вземе това под внимание.
Виж целия пост
# 11
Брей, гледам в конкурса са останали 40 и няколко момичета вече. Simple Smile Махнали са по-фрапантните голотии, някои от останалите момичета са наистина Убавки. Фаворитки имате ли си? Crazy

Виж целия пост
# 12
Знаете къде да търсите. Пиченцата са оборотни, евтини и качествени. жоро01 вече е монополист и е късно да се доредите.
Виж целия пост
# 13


Много ми хареса това момиче - Дарина Палачорова  Grinning
Не знам за снимките и правилата, но останалите бледнеят пред нея  Thinking
Виж целия пост
# 14
 Crazy И победителките са:



Само от номер 3 съм разочарована - нищо особено не е. Исках Зорница да е в тройката, ама нейсе. Peace

Ще ги гледаме в Огледала събота май, ще ми е интересно да ги видя. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия