Моля,кажете ми лекарство за екзема при 4-месечно бебе

  • 1 748
  • 14
Мили майки,бебето ми Спаси страда от екзема на кожата,има обриви по бузките. Пробвахме по рецепта едни мазила на др.Тайс,но няма ефект.Моля ви,споделете от опит някое ефикасно средство против това упорито заболяване. Благодаря ви от сърце!
Виж целия пост
# 1
Консултирай се непременно с лекар.
Виж целия пост
# 2
Ето виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144112.0
Наколко мами са доволни от Елоком.
Виж целия пост
# 3
Задължително заведи бебето на дерматолог. На сестра ми малката имаше петна по бузите и съвсем не бяха екзема, а Атопичен дерматит. Преди всичко нека установят какво е точно  bouquet
Виж целия пост
# 4
Ние имаме същото нещо от около 2 месеца.Педито ни предписваше какво ли не,всичко помагаше до определен момент,като се скриваха за кратко.Днес ни казаха,че най-вероятно е белтъчна алергия и известно време ще се лиша от мляко,сирене,кашкавал..До 20 дни трябвало да има ефект.Дано при вас не е нищо сериозно.
Виж целия пост
# 5
Задължително заведи бебето на дерматолог.

Подкрепям  Peace
Виж целия пост
# 6
О, определено трябва консултация с дерматолог. Причините за обривите могат да са хиляда, как така ще мажеш бебко с нещо препоръчано от форума?! Това е сериозно нещо!
Виж целия пост
# 7
Пробвай с "Excipial" не е с рецепта и е много ефективен.Мажи сутрин-обед-вечер и когато излизате навън, защото предпазва кожата от студ и бактерии.Успех
Виж целия пост
# 8
О, определено трябва консултация с дерматолог. Причините за обривите могат да са хиляда, как така ще мажеш бебко с нещо препоръчано от форума?! Това е сериозно нещо!
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 9
Заведи детето на дерматолог!
Виж целия пост
# 10
О, определено трябва консултация с дерматолог. Причините за обривите могат да са хиляда, как така ще мажеш бебко с нещо препоръчано от форума?! Това е сериозно нещо!
Peace Peace Peace
питай дерматолога за кремчето на бочко
Виж целия пост
# 11
О, определено трябва консултация с дерматолог. Причините за обривите могат да са хиляда, как така ще мажеш бебко с нещо препоръчано от форума?! Това е сериозно нещо!
Peace
Виж целия пост
# 12
интересно ми е с какво храните бебето?това е реакция на организма,която иска да каже нещо със появата си.
Виж целия пост
# 13
Консултирай се с дерматолог. Несериозно е да лекуваш детето си с форумски препоръки  Peace
Виж целия пост
# 14
Защо не го заведеш на детски дерматолог?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия