Намерих 2

  • 22 837
  • 337
Време е за нова тема май:)
Няма да слагам линкове към файлове отпървата тема
Наскоро намерих няколко броя от едно английско списание,което мисля ,че ще е интересно за тези дето обичат да правят собственоръчно картичките за различните празници:)
 Ще ги слагам не подред.

бр32


бр33


бр34
Виж целия пост
# 1
Пу за мене първа да се абонирам! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хипатия, ти си истинско съкровище, просто нямам думи да ти благодаря за страхотните неща, които споделяш с нас! Hug  bouquet

Останалите споделящи също имат моите адмирации и благодарности! Hug
Виж целия пост
# 2
бр35

бр36


Толкова за днес от мен:)
Виж целия пост
# 3
И аз се записвам. Благодаря на всички за чудесните книжки!
Виж целия пост
# 4
Благодаря Хипатия. Така си и мислех, че тук съм ги виждала

....линкове към книжки за марионетки ....
..... Защо не се поровиш? Може и нещо друго да ти хареса? Нещо дето не знаеш ,че ти трябва ....
точно от това ме е страх  Grinning
Виж целия пост
# 5
И аз се записвам. Благодаря на всички за съкровищата и най-вече на Хипатия!  bouquet
Виж целия пост
# 6
Хипатия, нямам думи, това е любимата част от деня ми - дете - кротко, кафе - страхотно, в темата на Хипатия - нови съкровищааааааааа  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 7
хайде тогава,наздраве с кафенце:)
Аз на пресекулки го пия,ама то и студено не  е лошо:)
И тъй като днес ме е обхванала една доброта,необяснима малко,
вероятно се дължи на пролетното време навън реших ,че все пак
е садизъм да слагам списанията от серията Craft Creations едно по едно.

броеве 1 до 10 /в един файл/



Съжалявам за хаотичността. Но и мислите ми са такива - обикновено само аз си се разбирам Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Оф, това последното не можах да го дръпна - била съм превишила лимита за сваляне. Утре дали ще мога?  newsm78
Виж целия пост
# 9
Ако успея да се преборя със съпруга ми за тегленето на тези тулбарове...защото каза, че ще ми ограничи достъпа до компютъра само до четене и писане във форума. Crazy..Ще те черпя и тортичка!
Виж целия пост
# 10
migito,
харата сме подкупни същества:)
Я ,си помисли поради каква причина съпругът ти не би имал нищо против да свали и той някой и друг файл. Трябва ли му нещо,което така и не може да открие?
Дай да го омилостивим?! Mr. Green
Какви са интересите му?
 Belladona,
не знам поради каква причина има лимит на сваляните файлове. Може би е от интернет доставчика,знам ли. Но каквато и да е причината ,опитай пак малко по-късно . Или утре
Виж целия пост
# 11
бр11_20

Виж целия пост
# 12
Мислех че ще съм първа кипра в новата тема, а то....колко още кипри преди мен... Laughing
Ха да ни е честита!
Хипатия, злато наше   bouquet!

Аз лично успявам да излъжа мегаъплоадер-а.
Декември съм свалила 2500мб, познайте предимно откъде....
Виж целия пост
# 13

Аз лично успявам да излъжа мегаъплоадер-а.
Декември съм свалила 2500мб, познайте предимно откъде....

Хи-хи! И аз така! Ама още нищо не съм сътворила! Само си ги трупам.
Виж целия пост
# 14
Анда,имам 2-3 книжки за филц.За съжаление не мога да сложа линкове,защото нямам спомен от къде съм ги сваляла.Пусни ми мейл,за да ти ги изпратя.А ако някой,който качва в Мегаъплоуд има желание,мога също да му ги пратя,за да ги предостави за общо ползване Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия