за коланите на столчетата ...

  • 870
  • 19
Мили момичета,помагайте!!!
Предстои ми да си купя столче за хранене за бебко,та се чудех до колко е важно столчето да има раменни колани,или не е проблем да няма  newsm78 Вие имате опит,помогнете ми,защото съм доста объркана!Кои други неща,според вас,са важни при избора на столче? Предварително ви благодаря  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Важни са. Дъщеря ми съм я слагала един единствен път в столчето и я намерих висяща, със заклещена глава м/у седлката и таблата  Confused махнах го, хранех я в кошницата за кола, а след година и нещо- на обикновен стол, заедно с нас, не съм усетила липсата на столчето  Stop
Виж целия пост
# 2
Важни са. Дъщеря ми съм я слагала един единствен път в столчето и я намерих висяща, със заклещена глава м/у седлката и таблата  Confused махнах го, хранех я в кошницата за кола, а след година и нещо- на обикновен стол, заедно с нас, не съм усетила липсата на столчето  Stop
ooooh! ooooh! ooooh! ужас,кажи кое е столчето,че да не купувам такова   Close Това столче без раменни ли беше?
Виж целия пост
# 3
Важни са, защото придържат бебето назад и го пазят да не се килне напред, особено в първите месеци, докато се научи да седи стабилно.
Когато аз избирах столче,гледах да се сгъва, за да не заема много място. Също така да има позиции за накланяне на облегалката, за да не е напълно изправен в началото. Друго, което гледах е да е от материя, която лесно се чисти.
Успех! Hug
Виж целия пост
# 4
Според мен е важно да има такива колани, нашето няма и е опасничко на моменти, трябва да съм винаги при детето докато е в столчето Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви за бързите отговори,значи непременно ще гледам да е с раменни!!!Ами колелцата и степените на височина важни ли са?
Виж целия пост
# 6
ooooh! ooooh! ooooh! ужас,кажи кое е столчето,че да не купувам такова   Close Това столче без раменни ли беше?

Без беше. Не знам какво е като марка, много е старо, наследство от братовчедите ми  Laughing така изглежда, малко е размазано, защото снимах хартиена снимка с фотоаларата, нямам друга  Tired кошницата за кола беше много удобна в началото, защото иначе й изтичаше яденето от устата  Blush
Виж целия пост
# 7
Нашето е без.(купувахме го преди да съм родила и още не бях съвсем наясно със всички подробности.После пуснаха същото столче с допълнителните колани)Нямах проблеми,но детето беше близо до мен.Ако имаше и през раменете колани щях да съм по-спокойна.
Виж целия пост
# 8
При Хриси коланите са задължителни Mr. Green.....много се движи иначе и не мога да я укротя. Степените също са важни.За да може когато поотрасне бебо да му вдигаш стола и да седи с вас на масата Peace
Виж целия пост
# 9
При Хриси коланите са задължителни Mr. Green.....много се движи иначе и не мога да я укротя. Степените също са важни.За да може когато поотрасне бебо да му вдигаш стола и да седи с вас на масата Peace
Как да му го вдигам,той нали е висок стол?По скоро степените са за да се сваля столчето  Thinking
Виж целия пост
# 10
Мили момичета,помагайте!!!
Предстои ми да си купя столче за хранене за бебко,та се чудех до колко е важно столчето да има раменни колани,или не е проблем да няма 
Хубаво е да има,за да придържа по-добре детето.А и на теб ще ти е по-спокойно така.
Виж целия пост
# 11
Нашето е от тези с масичка, които след време могат да се ползват и отделно.Не го препоръчвам.Няма никакви колани, за раменни да не говорим ConfusedПреди дъщеря ми се обръщаше и заставаше на колене с лице към облегалката, а вече стои изправена.(Поради същата причина не ползваме и зимната количка, т.к. е с колан през кръстта).Вземи си от тези с раменни колани, за да си спокойна Peace
Виж целия пост
# 12
Нашето няма колани. Храня го и веднага го свалям от там, за да няма неприятни последствия.
Виж целия пост
# 13
Столчето се ползва, когато вече бебето може да седи стабилно, така че не виждам опасност да се килне напред. Моето е такова и коланите през кръста са ми били напълно достатъчни.
Дори ми се струва адски неудобно за детето да яде вързано плътно за облегалката.
Виж целия пост
# 14
Столчето се ползва, когато вече бебето може да седи стабилно, така че не виждам опасност да се килне напред. Моето е такова и коланите през кръста са ми били напълно достатъчни.
Дори ми се струва адски неудобно за детето да яде вързано плътно за облегалката.
Много ти е сладко столчето  Heart Eyes ,ама моят бебок е много шавлив и вече се убедих в нуждата от раменни  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия