Za krashtenetata ...

  • 876
  • 16
Zdraveite ,iskam da popitam  koga e nai -podhodiashtoto vreme za krashteneto na 1 god dete ?
Виж целия пост
# 1
В какъв смисъл кога е най-подходящото време?
Когато си запишете час в църквата, все ще е подходящо времето...
Виж целия пост
# 2
Здравей Kovom, извинявай но не рабиорам въпроса ти, какво имаш предвид като най-подходящо време?
Виж целия пост
# 3
В какъв смисъл кога е най-подходящото време?
Когато си запишете час в църквата, все ще е подходящо времето...
Peace така е!!!
Виж целия пост
# 4
Когато вие си решите.Няма по- и най-подходящо време Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ние ще правим кръщене през февруари- 3 дни след навършване на годинката.
Виж целия пост
# 6
Когато вие си решите.Няма по- и най-подходящо време Simple Smile
Когато ви е удобно на вас Peace
Виж целия пост
# 7
на 20 години ->когато може само да си избере кръсницата
 Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
triabvali da e specialna data ?Mojeli v sabota ?Viarno lie che sled tretata godina ne e hybavo?
Pitam ,zashtoto svekarvata postoiano gi sacheniava  i vdigna strashna
olelia kogato krashtavah me kakata i sega za malkata ...
Iskam sega  da e mirno i tiho .Vse pak e hybav i vagen povod.
Виж целия пост
# 9
triabvali da e specialna data ?Mojeli v sabota ?Viarno lie che sled tretata godina ne e hybavo?

За всичките въпроси отговорът ми е НЕ  Peace
Със сестра ми ни кръстиха в един обикновен съботен ден, аз бях на 15 г., а тя на 11.
Според мен свекърва ти се чуди как да ви създаде излишно напрежение, не й обръщай внимание  Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Blagodaria ,dano vsichko mine kakto triabva v nedelia   Praynig
Виж целия пост
# 11
Мила баща ми на 40 г се кръщава ....
Ние мислим първия рд и кръщенето да е на един ден.
Виж целия пост
# 12
triabvali da e specialna data ?Mojeli v sabota ?Viarno lie che sled tretata godina ne e hybavo?
За всичките въпроси отговорът ми е НЕ  Peace
Със сестра ми ни кръстиха в един обикновен съботен ден, аз бях на 15 г., а тя на 11.
Според мен свекърва ти се чуди как да ви създаде излишно напрежение, не й обръщай внимание  Twisted Evil
Taka e.  Peace
Виж целия пост
# 13
От много по-голямо значение са Църквата, в която се кръщава (името на светеца) и кръстникът, от колкото деня.
Има дни, в които не може да се извършва кръщене (по време на пости) но това в църквата ще ви го кажат.
май свекървата се опитва да прави  на интересна...
Виж целия пост
# 14
И аз мисля кръщенето ни да съвпадне с първия рожден ден.

На въпроса ти - след като детето бъде заведено на черква на 40 дни, след това може да бъде кръстено по всяко време. Не е нужно да е събота и неделя, или празник. Това за трите годинки не съм го чувала  newsm78  но по принцип е добре колкото е възможно по-рано. Когато аз водих моето бебе на 40 дни, свещеникът ни каза да започнем да мислим за кръщене, обаче на мен ми се струват твърде беззащитни бебчетата на няколко месеца.. и не ми се щеше да е толкова рано.. после пък дойде зимата  Confused и измислих да е на годинка.

Всъщност, ти наистина ли толкова насериозно взимаш свекърва ти  newsm78  реши сама, и направи както ти смяташ за добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия