Некоректен ник

  • 1 330
  • 7
Изтрих постинга на жена ми, защото смятам, че е некоректно да се използва чужд ник и чужда самоличност при постване на съобщения във форум. Особено ако те познават доста хора.

Личното ми мнение е, че този форум не е правилното място, където би трябвало да разискваме проблемите на моето семейство.

Но тъй като вече той се използва от жена ми ще го оставя на нея.

Така, че имайте впредвид, че от тук натам този ник се използва от нея.

Тя е чудесен човек (не бих се занимавал с други) и ще има нужда от вашата подкрепа.
Виж целия пост
# 1
Много съжалявам за това което ти се случва и искрено се надявам да грешиш, да си се заблудила, та това е таткото когото давам за пример на своя съпруг. Толкова загриженост и любов към вашето дете струи от постовете му, че чак не ми се вярва. В грижите за нашите малки човечета, наистина понякога забравяме за мъже те си, но и ние се скапваме. Аз лично едва намирам време да си поспя, пък какво остава за секс. Но случилото се с вас ме кара сериозно да се замисля. Ако можете да си позволите,  оставяйте детето от време на време на бабите и отделяйте повече време един за друг. Намери сили и му прости. Вярвам, че много се обичате, щом сте стигнали до тук. От цялото си сърце ви желая, да положите усилия и нещата да се оправят и на срещата в Трявна да сте тримата.   Hug
Виж целия пост
# 2
Приеми и моите съжаления за случващото се ,
но знаеш ли още при срещите със соц. работник получихме предупреждение със съпруга ми за коренната промяна на живота ни след евентуално осиновяване / а мисля си, че същото се случва и след раждане / - съпругата обикновено съсредоточава грижи, любов и внимание върху малкото фъстъче и естествено мъжът се чувства пренебрегнат. Сигурна съм, че съпругът ти е чудесен човек - от постингите му струи любов към теб и детето ви, съвета ми е ако можеш забрави случилото се и се постарай да го върнеш при себе си. Мисля, че няма да е трудно - прочети публикациите му - те ще ти отговорят донякъде какво му липсва напоследък във връзката ви...
Успех Hug
Виж целия пост
# 3
Здравей.Много съжалявам,за това което се е случило между вас.Надявам се нещата много скоро да се оправят и всичко да е ок.
Отначало е трудно,докато привикнем към грижите за децата,най-вероятно всички сме имали такива моменти.Аз си спомням,че когато взехме нашето момченце,трябваше наново да се пренастройвам и да си организирвам ежедневието.
Покрай грижите за малкият бяхме толкова изморени отначало,че не ми беше ни до ласки ни до секс,нито на мен нито на съпругът ми.
С течение на времето и много търпение преодоляхме този момент.И двамата се пренастроихме и започнахме да си организирваме така нещата,че винаги да имаме време един за друг.
Когато за втори път станахме родители,си мислехме,че сме подготвени от първият път,грешали сме,отново ни трябваше време но този път то беше много кратко,може би около седмица отново за пренастройка и после всичко си дойде на мястото.
Докато той е на работа аз гледам да свърша каквото е нужно във къщи,за да имам свободно време,когато се прибере мъжът ми.
След като децата заспят идва и нашето време,да споделим един на друг,кой как е прекарал денят,какво му се е случило и т.н
Търпение това е разковничето.Пожелавам ви успех и на двамата. Peace
Виж целия пост
# 4
Страшно неприятно е това което ви се случва наистина.Незнам дали ще успем да ти помогнем тук,но имаш нашата подкрепа.И при нас беше така с първото дете,нямахме време един за друг дори и вечер когато детето заспиваше,защото заспивах с него.С второто което дойде 1 година по-късно точно когато се канализираха нещата,беше още по-лошо дори не спяхме един до друг,защото аз бях с малкия или в болница или до него да го слушам дали диша.Какво се е случвало с мъжа ми незнам наистина и как се е чувствал също незнам.След като всичко си дойде на мястото и малкия се оправи осъзнах че почти съм загубила мъжа си Sad Не съм разбрала да е имал връзка,но дори и да е било така тя ни е помогнала за да няма излишни нерви и кавги.Сега вече след 6 години ние сме отново заедно като мъж и жена дори и нещо повече  Simple Smile
Искрено се надявам това което сподели с нас или да не е истина или да е за добро в смисъл приеми го философски.Ако не си е променил отношението към вас и по-специално към теб просто го подмини.
Пожелавам ти много сили за да се справиш със ситуацията и дано нещата се подредят както трябва.
Виж целия пост
# 5
Изтрих постинга на жена ми, защото смятам, че е некоректно да се използва чужд ник и чужда самоличност при постване на съобщения във форум. Особено ако те познават доста хора.

Личното ми мнение е, че този форум не е правилното място, където би трябвало да разискваме проблемите на моето семейство.

Но тъй като вече той се използва от жена ми ще го оставя на нея.

Така, че имайте впредвид, че от тук натам този ник се използва от нея.

Тя е чудесен човек (не бих се занимавал с други) и ще има нужда от вашата подкрепа.

ross_bul Аз още прочитайки постинга,заподозрях,че най-вероятно,съпругата ти е направила неволна грешка,и вместо да пише като анонимна,е писала със твоя ник.Така,че не и се сърди. Laughing
Проблемите,които имате,можете да решите,само и единственно вие,а ние просто можем да ви дадем кураж,всички сме минали през подобни кризи.
Сигурна съм,че и двамата сте чудесни хора и много ще се радвам на срещата във Трявна да ви видя тримата заедно,влюбени и щастливи. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Много съжалявам за това,което прочетох тука.Всеки допуска грешки,но затова сме хора за да се учим.От думите,които използва съпруга ти в форума, искри много любов и загриженост за хората от дома му.Поговорете открито за случилото се и си поставете ясно въпросите кой какво очаква от другия.Всички сме имали проблеми от различен характер,не сме застраховани че ще свършат като пораснат децата,но трябва да говорим за проблемите си открито и да се интересуваме от мислите на близкия човек до нас.А и ние като станахме трима у дома,забравихме за много интимности и нежности по между ни,но това е да си родител,другото е природа.
Незнам дали ще можем да ви помогнем от тук,но всички сме с вас и ще се моля да се разберете.
Бъдете здрави.
  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ross_bul, съжалявам и се надявам някак си да се наредят нещата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия