Количка Graco

  • 619
  • 4
Моля, споделете мнение за тези колички Simple Smile Харесала съм си 1-2 модела, но ми се иска да чуя и мнение на майки, които ползват (или са ползвали) такава.. Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Супер доволна съм! Аз имам Грако Куатро тур, която включва кошница и база за кола. Има часовник и термометър и е много удобна и практична.  Единственият недостатък според мен са разцветките. Не са толкова ярки и свежи, колкото би ми се искало.
Виж целия пост
# 2
Graco са шир потребата на количките в САЩ.
Хубави са (но нищо особено), леки са (предимство), на ниски цени са (също предимство).
Има сполучливи модели (споменатият Quattro Tour напр.), има и не толкова- като цяло са с добра репутация, но например Chicco или Per Perego (давам произволен пример) са доста по- висока класа и качество.
Виж целия пост
# 3
аз имам на Чиполино-избирах я толкова много, след съветите на познати майки, но сега ще си купувам нова - единственото което има значение за мен е да е ЛЕКА И УДОБНА, а тези марковите са наблъскани с хиляди джунджурийки и дреболии, но това ги прави тежки.Поне това е моето мнение - аз искам количка, с която без проблем да обикалям навсякъде...просто най-обикновена...
Виж целия пост
# 4
GRACO MOSAIC+TRAVEL SYSTEM- имам такава вече 5 месеца, на ден навъртам по 10тина километра, страхотна е количката. Много маневрена, много лека(едва 5 килограма-не знам дали има по-лека от нея на пазара), не е скръцнала за секунда дори-а около нас е като в Бейрут от строежи...Скъпички са в БГ, но за класа под Чико и Пег-Перего-не съм съгласна. Зависи къде са произведени. Ако сравняваш турско Graco с италианско Чико-е, ясно е кое е по-доброто. Но при положение, че всичко в БГ е китайско...Моята количка е от Испания, пише че е произведена в USA.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия