Препоръчайте ми добър ендокринолог в Бургас

  • 7 053
  • 5
 Sad Моля ви мили майчета,ако някопй има добри впечатления от добър лекар - гинеколог-ендокринолог в Бургас да ми напише
Виж целия пост
# 1
Ренка,здравей!От Бургас съм и ми се е налагало да ходя при ендокринолог-Димитрова,но ми е трудно да я препоръчам.Казват,че е най-добрата в града,но аз май не съм на това мнение.В болницата като лежах бях при Коюдерлиева.И за нея уж съм чувала добри отзиви,ама моите впечатления са противоположни.Просто смятам че и двете са го ударили най-вече на печалбарство.Затова ще ти предложа да поискаш от момичетата във форума координатите на д-р Катя Тодорова от София.Лекар,от който момичетата тук са много доволни ми я препоръча като най-добрия ендокринолог и предполагам че е и гинеколог защото консултира момичета,които се борят с безплодието.Успех!
Виж целия пост
# 2
 Hug Много ти благодаря!!! Сестра ми е в София, предполагам че тя ще успее да ми изрови телефони. Аз искам да си направя изследвания на хормоните и се чудя при кои лекар да отида. Препоръчват ми Калчева, Георгиев и още други лекари, засега ходих при Дорийска, но ми се ше да ме види и друг специалист. Ти имаш ли мнение за тези лекари?
Виж целия пост
# 3
Здравей!
Аз съм ходила при д-р Боряна Великова - ендокринолог, нямам чак много дълбоки впечатления, но все пак доста си разбираше жената от работата. И най-важното - веднага реши да ме прати на ЯМР поради повишения пролактин. А това изследване е доста скъпичко и много трудно става безплатно.  Само че не е гинеколог, де , и при нея ще има нужда да ходиш , ако се открият конкретни проблеми чрез изследвания на хормоните.
А за гинеколог в Бургас с две ръце съм за Калчева  Peace Освен, че разбира от безплодие, има добра техника и си знае компетентността - няма да те мотае, ако прецени ,че е неоходимо да те види специалист по ин-витро например.
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 4
Ренка,аз съм от доволните пациентки на д-р Калчева и Алина правилно ти е казала че има техника,интересува се от проблемите на безплодието и няма да ти губи времето ако се налага да продължиш да се бориш с помощта на специалисти по стерилитет.Направление за изследване на хормони много трудно ще докопаш.Ендокринолог по принцип може да ти даде,но се съмнявам.На мен поне за тези 2г. ходене по лекари и изследвания във връзка с безплодието никой не ми даде направление.Всичко сме си плащали.Предлагам ти да отделите 60 лв. /ако за семейството ви е възможно/ и да видите как са хормоните след консултация с гинеколог по твой избор.Доколкото разбирам се притесняваш че не можеш да забременееш,така че наистина е по-добре консултация с гинеколог,а не ендокринолог.Не си написала отколко време опитвате и на каква възраст сте,но ако сте под 30г. и сте пробвали само няколко месеца е рано да си мислиш че имате проблем.Желая ти успех!
Виж целия пост
# 5
 Heart Eyes Много ви благодаря мили момичета, това което сте ми написали ми е много полезно. Записах си час при Калчева, но тя има два адреса, знаете ли кабинета и с/у Пожарната ли беше?. Иначе аз съм на 28, а мъжът ми е на 30. Опитваме за бебе от около 8 месеца. Прави сте че май още ми е рано да се притеснявам, но аз имам усложнения от прекаран Перитонит и това винаги ми е било като трън в очите. Все си мисля че може да ми навреди за бебчето. И освен това до сега 3 пъти съм имала кисти на яйчника. Изследвания са ми правили за хламиди и цитонамазка, ОК са. За хормоните вчера питах и ми казаха в Св.София, че правят. Ще видя какво ще ми каже Калчева. Много ви благодаря за съветите и се надявам всичко да е наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия