Спалня-съвети

  • 8 696
  • 21
Докарахме го до спалнята... Rolling Eyes
Искаме да е с повдигащ механизъм (все едно още един гардероб), с гардероб по определени р-ри  и със скринче с 5-6 чекмеджета.
Очаквам идеите ви за фирми и цени....а може и снимки!
Хвана ни окото една фирма-производител в Сф. Казва се Cabo и прави мебели по поръчка.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Eeeee...не ми се вярва никой да не е на тема "спалня" или да не е правил скоро ..... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
ех миличка може и да не е
ние сега си правим целия апартамент та и спалнята
ама си имаме леглото и то е повдиггащ механизъм страхотно там ми стоят завивките
др завивки които не използвам постоянно пакетирани в пликове и кърпи и чисти чаршафи пак пакетирани разни др нещица  като допълнителни възглавници и т.н. многооооо е практично за малко място
ама снимка нямам а за цена спец за леглото незнам колко е актиално значи нашето е малко в смисал персон и половина не е спалня  /мяастото не ни го позволява/ че ще стане много наблъскано и беше мисля около 350лв ама преди малко повече от година Confused
а относно гардеробите ами незнам точно мисля че цената определно зависи най вече от чекмеджетата ама май няма да е много малко аз така като гледам нещо подобно и ние ще правим та казаха ни цена около 500-600лв незнам  newsm78
Виж целия пост
# 3
Здравей,
Нашата спалня е нещо такова, каквото ти си писала- по поръчка гардероб с плъзгащи врати на 2 нива, спалня с повдигащ м.зъм и нощни шкафчета, ракла с отваряне отгоре. Всичко ни излезе 2600 лв. във фирма Севрол- това е с отстъпка от Стройко. Аз си бях нарисувала разпределенията на гардероба, н. шкафчета и т.н. и те само изпълниха проекта. Добре изглежда, а и тази фирма е директен вносител на механизмите, така че поне за това имат гаранции.
Дано съм ти помогнала!
Виж целия пост
# 4
Здравей,
Нашата спалня е нещо такова, каквото ти си писала- по поръчка гардероб с плъзгащи врати на 2 нива, спалня с повдигащ м.зъм и нощни шкафчета, ракла с отваряне отгоре. Всичко ни излезе 2600 лв. във фирма Севрол- това е с отстъпка от Стройко. Аз си бях нарисувала разпределенията на гардероба, н. шкафчета и т.н. и те само изпълниха проекта. Добре изглежда, а и тази фирма е директен вносител на механизмите, така че поне за това имат гаранции.
Дано съм ти помогнала!


Благодаря! Дано да имат сайт!
Виж целия пост
# 5
Това е сайта на Севрол
Виж целия пост
# 6
http://www.sevrolbg.com/ Това е сайта им, но нямам никакви впечатления за тях. Ние миналата седмица си поръчахме легло от Лабиринт. http://www.labirint.bg/index.php?option=com_content&task=vie … 241&Itemid=71
Само че без задния плот и рафтчетата отстрани. С по две чекмеджета от всяка страна и ракла отзад. И други цветове от тези на картинката. Държахме леглото да е с чекмеджета отдолу, но като минахме през Деница, Айко и още някакъв магазин се отчаях, че всичко идва готово и затова набързо поръчахме. За останалите мебели ще трябва да си търся фирма по поръчка.
Виж целия пост
# 7
http://www.sevrolbg.com/ Това е сайта им, но нямам никакви впечатления за тях. Ние миналата седмица си поръчахме легло от Лабиринт. http://www.labirint.bg/index.php?option=com_content&task=vie … 241&Itemid=71
Само че без задния плот и рафтчетата отстрани. С по две чекмеджета от всяка страна и ракла отзад. И други цветове от тези на картинката. Държахме леглото да е с чекмеджета отдолу, но като минахме през Деница, Айко и още някакъв магазин се отчаях, че всичко идва готово и затова набързо поръчахме. За останалите мебели ще трябва да си търся фирма по поръчка.

Добре де....а колко излиза ако се поръча? Ти си даваш твоите р-ри и изисквания, нали?
Виж целия пост
# 8
Специално Севрол идват на място и си правят оразмеряване, независимо от това, което ти си подала. Ние бяхме дали височина на гардероба 2.60 м, но проектанта, с който контактувахме, се усъмни, че има такава височина в новото строителство и изпрати конструктор на място. За разпределението вътре на гардероба- рафтчета, чекмеджета и т.н. аз си бях нарисувала какво си представям на базата на гардероба, който ползвам в момента и разни картинки от други фирми. Обаче като отидохме в офиса на фирмата за окончателно подписване на договора, те ми предложиха на базата на моя проект някои промени, които наистина се оказаха изключително практични. А монтажа и посещенията на коструктора са в цената.
То звучи като реклама, но наистина съм много доволна.
Виж целия пост
# 9
За разпределението вътре на гардероба- рафтчета, чекмеджета и т.н. аз си бях нарисувала какво си представям на базата на гардероба, който ползвам в момента и разни картинки от други фирми. Обаче като отидохме в офиса на фирмата за окончателно подписване на договора, те ми предложиха на базата на моя проект някои промени, които наистина се оказаха изключително практични.

Я, сподели какво да искам като разпределение....Какви рафтчета ще са ми от полза....мога ли да поикам чекмеджета в гардероба, например.... newsm78
Виж целия пост
# 10
Ние си поръчахме обзавеждането за спалнята от фирма Голд -Аполо. Много съм доволна от изпълнението. Направиха ни всичко 1 седмица по-рано, дойдоха на място и си го сглобиха. Гардеробът е с плъзгащи врати и за вътрешното разределение аз сама си бях нарисувала как да изглежда.
Виж целия пост
# 11

Я, сподели какво да искам като разпределение....Какви рафтчета ще са ми от полза....мога ли да поикам чекмеджета в гардероба, например.... newsm78
[/quote]

Ами ако няма да имаш отделна ракла с чекмеджета най-добре е да си направиш няколко в гардероба. Аз си поръчах 3 такива, в които да слагам бельо, чорапи и разни такива дребни работи, които в сегашния гардероб са на рафтове и вечно изглеждат в безпорядък. И гардероба го направихме с отделна надстройка, за да може плъзгащите врати да бъдат с височина 1.80м, а надстройката отделно да се отваря. Просто това, което слагам в надстройката обикновено се търси 1 х месец и реших, че няма смисъл да се отваря всеки път. Направих и лостове за дълги дрехи и по -дълъг за ризи, блузи ,сака... Всичко друго разпределих на рафтове. Но точно това промениха от фирмата- ширината на рафтовете.
Да ти кажа като отидеш да поръчваш самите фирми имат изложени гардероби и дават добри и професионални идеи и мнения.
Но ти наистина трябва предварително да си скицираш какво си представяш и те само ти обясняват кое е по-практично и т.н.
Виж целия пост
# 12
Ние си поръчахме обзавеждането за спалнята от фирма Голд -Аполо. Много съм доволна от изпълнението. Направиха ни всичко 1 седмица по-рано, дойдоха на място и си го сглобиха. Гардеробът е с плъзгащи врати и за вътрешното разределение аз сама си бях нарисувала как да изглежда.
а, къде в София да намеря Gold Apolo, че съм чувала все хубави неща за тях
Виж целия пост
# 13
Голд Аполо са на Раковски 34, близо до Сливница. Телефон имат 02/986 83 38. Иначе това е сайтът: http://www.gold-apolo.com/ и координати в Русе http://www.mebeli.info/go.idecs?i=8786 . Те ми правиха матрак по поръчка за детското легло.
Виж целия пост
# 14
За гардероба в спалнята аз имам идея да си направя, освен всичко друго, и отделение, в което да прибирам дъската за гладене и да има някакво чекмедже за ютията, мерителната чашка за водата, резервните калъфи на дъската и други такива неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия