Към майките ползващи Pampers- каква е тази игра?

  • 873
  • 13
Моля споделете каква е тази игра на Pampers с някакви карти...

и...предварително простете, ако не тук е мястото на питанката ми  Blush /може би в клюкарник е мястото й/
Виж целия пост
# 1
Значи в магазините или в родилния дом ти дават една карта на Памперс, която съдържа талон, на който се лепят мечета и плик за изпращане. Самите мечета са на опаковките Памперс (само от пелените учавстват). Съответно на различните опаковки има различен брой мечета. Играчките са за 6, 9 или 12 залепени мечета. Играчките като вид ги има в картата. Но мисля, че самите играчки вече са изчерпани, защото аз си изпратих писмото в средата на декември, а играчка няма.
Виж целия пост
# 2
Не съм разбрала досега някой да е получил играчка....
Виж целия пост
# 3
Играчките са за 6, 9 или 12 залепени мечета. Играчките като вид ги има в картата. Но мисля, че самите играчки вече са изчерпани, защото аз си изпратих писмото в средата на декември, а играчка няма.
Играчките са за 6,12 или 18 мечета. А наградите се получавали в едномесечен срок-звънях им онзи ден и питах къде ми е играчката.
Виж целия пост
# 4
boto,  много благодаря за инфото   bouquet

leoni - аз пък чух от спечелили за играта  Crazy
Виж целия пост
# 5
Спрях да се интересувам от играчките след последната им издънка с тези на Фишърпрайз Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Спрях да се интересувам от играчките след последната им издънка с тези на Фишърпрайз Crossing Arms

Те играчките пак са на Фишер Прайз, но да се надяваме, че няма да се издънят сега. Какво се е случило предИ?
Виж целия пост
# 7
И аз пратих средата на декември и още нищо не съм получила./А може би в пощите си го присвояват Shocked
Виж целия пост
# 8
Спрях да се интересувам от играчките след последната им издънка с тези на Фишърпрайз Crossing Arms

Те играчките пак са на Фишер Прайз, но да се надяваме, че няма да се издънят сега. Какво се е случило предИ?

Ту ги имаше,ту ги нямаше...по едно време ги бяха заменили с някакви ключодържатели на Чико...такива работи Crazy
Виж целия пост
# 9
Играчките са за 6, 9 или 12 залепени мечета. Играчките като вид ги има в картата. Но мисля, че самите играчки вече са изчерпани, защото аз си изпратих писмото в средата на декември, а играчка няма.
Играчките са за 6,12 или 18 мечета. А наградите се получавали в едномесечен срок-звънях им онзи ден и питах къде ми е играчката.
аз изпратих точно преди месец,но няма играчка Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144816.0
Разгледай тази тема.
Виж целия пост
# 11
вече карти щяло да се раздават само в родилните домове Sad
Виж целия пост
# 12
Аз тъкмо събрах 6 мечета и се канех да ги изпратя,но като гледам май няма смисъл... Cryщом вие до сега не сте получили нищо , аз пък за какво да се надявам?!
Виж целия пост
# 13
Е, срокът на промоцията все пак е обявен чак до 30 декември 2007 г. , така че опитай все пак. Пълнътъ информация може да намериш на сайта на производителите:
http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_reg.asp
Късмет!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия