Развалиха ли козметиката на Chicco или аз полудях?

  • 503
  • 2
Здравейте маменца! Искам да попитам тези, които ползват козметика на Chicco - да сте забелязали, че от 2-3 месеца шампоанчетата нещо не миришат newsm78??? Говоря за обикновената серия, а не тази за атопична кожа. Аз, откакто се е родил бебо, ползвам само тях по препоръка от форума и наистина миризмата след баня беше божествена. Сега обаче, вече 3-ти път купувам същия шампоан за коса и тяло и нищо, все едно съм го къпала с обикновен сапун  Sick Ако ще е така май не си струва 10-тте лв  #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Аз ползвам тази марка, даже преди 10 - на дни купих шампоанче за лесно разресване, мирише си страхтно, типичната чистичка и свежа миризма:)

Не съм чувала да има ментета, но все пак купувам от аптеки напоследък!
Виж целия пост
# 2
   Аз ползвам единствено и само козметика на Чико и честно казано не съм забелязала нещо по-различно в последно време.Редовно купувам техни продукти, единствено дето кърпичките им са по-мокри, но не считам това за минус.На мен още в началото ми направи впечатление, че шампоанът не мирише така силно като останалите неща, но не съм го считала за проблем.А ментета се съмнявам да има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия