krasiv korem za sled rajdane i stegnat bust

  • 1 752
  • 10
Zdraveiete mam4eta az sam Nadia i iskam da vi spodelia 4e za edin mesec s pomo6te na kozmetika L'ACTION,krem za staigane kojata na korem svalih 5 sm.ot obikolkata,sigurna sam 4e ne sam edinstevnata s tozi problem,a v momenta daje ima i neveroiatna promocia na cialata im kozmetika,za pove4e informacia moje da mi zvannte na tel.8681194,
Виж целия пост
# 1
bravo tova e super a kakva cena e 6te kaje6 li,imam interes
Виж целия пост
# 2
Да, сената и аз искам да знам, защото съвсем честно казано от скромния ми опит с козметика за тази цел мога да кажа че 90% от продуктите нямат ефект. А ако тези 5 см са свалени в първия месец след раждането, мисля че не е най-правилно да го отдаваш на козметиката а на естественото отслабване. Аз до 40-тия ден на малкия свалих 19 кг, без кремове и без диети. Просто не ме оставяше да спя. А и кърмех.
Чакам с нетърпение да чуя подробности около продукта, колко често се нанася и трябва ли да е в комбинация с диета или спорт ( за второто и сега нямам време) и най-вече каква е цената.
Виж целия пост
# 3
i za korema i za busta sa namaleni na 19.07
Виж целия пост
# 4
Zdraveiete mam4eta az sam Nadia i iskam da vi spodelia 4e za edin mesec s pomo6te na kozmetika L'ACTION,krem za staigane kojata na korem svalih 5 sm.ot obikolkata,sigurna sam 4e ne sam edinstevnata s tozi problem,a v momenta daje ima i neveroiatna promocia na cialata im kozmetika,za pove4e informacia moje da mi zvannte na tel.8681194,
А ти да не си дистрибутор на тази козметика L'ACTION? Сподели повече кой е производител, какво предлагат и на какви цени.  newsm78
Виж целия пост
# 5
За кирилица или кредор да сте чували newsm78
Виж целия пост
# 6
.Аз до 40-тия ден на малкия свалих 19 кг, без кремове и без диети. Просто не ме оставяше да спя. А и кърмех.


 #Crazy #Crazy #Crazy

Дее при мене тоя късмет  Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
ami az rabotia v friziorski salon i moiata 6efka gi vkrava ot Francia,re6ih da gi probvam, i cialata im kozmetika e mn dobra,ima i maski i kremove
Виж целия пост
# 8
abe ne6to me obarka s Saten,az Nadia rabotia v friziorski salon i taka de 6efkata mi gi vkarva ot Francia,naistina ne e izvestna kozmetika ama ne ozna4ava 4e ne e dobra,nie sme sviknali na reklamite i se hva6tame na vsi4ko,probvaite ia,ako ste ot Sofia moje da ia namerite v salon Martima,v Dianabad
Виж целия пост
# 9
Zdraveiete mam4eta az sam Nadia i iskam da vi spodelia 4e za edin mesec s pomo6te na kozmetika L'ACTION,krem za staigane kojata na korem svalih 5 sm.ot obikolkata,sigurna sam 4e ne sam edinstevnata s tozi problem,a v momenta daje ima i neveroiatna promocia na cialata im kozmetika,za pove4e informacia moje da mi zvannte na tel.8681194,
interesuva me krema.az sym ot Veliko Tyrnovo.prodava li se po aptekite?imam interes i iskam da go kupq.
Виж целия пост
# 10
AS TARSIX TOZI KREM PO APTEKITE NO NEGO NAMERIX OT KADE MOGA DA SI GO ZAKUPIA
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия