Моля за съвет и мнения относно клиника доц.Конова

  • 1 839
  • 3
Здравейте,момичета! Края на м.февруари 2006 год., установих наличие на бременност с домашен тест.Посдева пореден преглед при моята гинеколожка в гр.Варна, която не вярваше в случилото се и до последно беше убедена, че трявба да ми изпише дуфастон за
предизвикване на М.В края на м.април 2006 г получих кървене, за което я уведомих по телефона и исках преглед, а отговорът беше
"...Леж в кревата и ако до понеделник не спре ми се обади" това се случва в четвъртък.В събота се появиха и болки и течението се усили.Разбрах, че се задава най-лошото.Следваха празнични дни /06.05/ и в неделя се наложи кюретаж, но не при нея тъй като а нямах мобилна връзка с нея, а само тел. до 17.00 часа.Повече от 50 дни липсваше М.По съвет на моя позната се обърнах към друг
лекар отново от Варна, които предизвика М /с дуфастон естествено/ и още на втория месец започна стимулация с Клостилбегит-
без никакви изследвания и т.н.Това продължи 3 месеца-стимулация, УЗИ, прегнил, планирани контакти и т.н.През октомври 2006 г
аз прекратих с всички прегледи и лекарства.Сега съм се насочила за по-обстоен преглед и съвет в Клиниката на доц.Конова в Плевен.
Моля, Ви споделете мнения, акто някой е ходил там и въобще впечатления и дали е правилен изборът ми.   
Виж целия пост
# 1
Клиниката е съвсем нова и една ли някой има впечатления все още.
Обаче д-р Конова е перфектен специалист.
Виж целия пост
# 2
Смени и тази лекарка!Аз лично мисля,че ти е рано за там./Плевен/.А и във Варна разбрах,че има някаква доктор Ангелова/много добра акто специалист/,която прави същите изследвания като КОНОВА.
Това е мое мнение.Изчакай да видиш какво ще ти пишат и други момичета от форума. Hug
Виж целия пост
# 3
Тук не става дума за имунологичните изследвания, които прави д-р Конова, а за новия ин-витро център.
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=3
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия