Крем против целулит

  • 94 223
  • 310
# 15
Аз съм ползвала доста, мисля че съм най-доволна от Лиерак, но пък е скъп - 50лв е. Дева-та за цената си също е добра, както и този на Дав е водораслите. Зависи в какъв ценови диапазон търсиш. Но от целулита се отървах нашълно след 10 антицелулитни масажа последвани с 6 процедури целутрон, свали по 4см на бедра и 6!!! на ханша, за талията не съм запомнила колко. Мисля и сега след 1 месец да направя същото - масажи, последвани от целутрон.
Къде ходиш на антицелулитни процедури и какви са цените? Praynig
На масажи при един приятел на мъжа ми, който е масажист, миналата година взимаше по 12 лв, тази година каза че ще вдига цените, така че не знам колко ще е. А на целутрон в Св.Троица, ако искаш на лични ще ти обясня по-подробно къде е козметичката, пак миналата година беше 10лв, тази не знам, не съм проверила още.
Виж целия пост
# 16
Благодаря ви момичета,ще пробвам и аз с Дева Wink
Брр - аз използвах тази сутин новия (Slim effect)- за лятото сигурно е прекрасен, но за зимата това охлаждане направо ми изправя косата. Иначе мирише прекрасно и лесно попива - прави кожата мека и гладка.
При мен също имаше резултат от Дав след 7- 10 дни. Peace
Виж целия пост
# 17
Брей,как съм улучила? Вчера си взех и на Дав и на Дева след дълго двуумене кой от двата да избера и се радвам, че днес попаднах на тази темичка, та да се успокоя, че ще имат все пак някакъв ефект! Peace
Виж целия пост
# 18
аз го взех преди 3 дни защото има ДВД с упражнения в подарък, не вярвах че ще има ефект, но щом сте доволни ще бъда по-упорита
Виж целия пост
# 19
аз го взех преди 3 дни защото има ДВД с упражнения в подарък, не вярвах че ще има ефект, но щом сте доволни ще бъда по-упорита
Поднових мазането с Дева и за седмица има видим резултат в намаляването на целулита на дупето Peace
Виж целия пост
# 20
той моя целулит е стар и незнам дали ще стане толкова бързо, но ще докладвам ако видя резултати
то на тая цена мога и 3 пъти на ден да се мажа Laughing
Виж целия пост
# 21
той моя целулит е стар и не знам дали ще стане толкова бързо, но ще докладвам ако видя резултати
то на тая цена мога и 3 пъти на ден да се мажа Laughing
Моят е пресен - пресен - откакто работя в офис Wink, явно затова имам толкова бързи резултати, но ако се комбинира със спорт или продължителни разходки и " по - старичкия" ( Laughing) може да се повлияе.
Виж целия пост
# 22
той моя целулит е стар и не знам дали ще стане толкова бързо, но ще докладвам ако видя резултати
то на тая цена мога и 3 пъти на ден да се мажа Laughing
Моят е пресен - пресен - откакто работя в офис Wink, явно затова имам толкова бързи резултати, но ако се комбинира със спорт или продължителни разходки и " по - старичкия" ( Laughing) може да се повлияе.
дано! Grinning
Виж целия пост
# 23
zizi top, кремът на Кларинс, който препоръчваш в другата тема дали е този http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57445&goChar=C?
Благодаря!
Виж целия пост
# 24
zizi top, кремът на Кларинс, който препоръчваш в другата тема дали е този http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57445&goChar=C?
Благодаря!
Мила, не съм го ползвала този крем - препоръчвах на Дав, Дева, възможно е и за Ейвън да съм казала добра дума, възмутих се от Нивеа, но Кларинс не съм използвала  NaughtyBlush
Виж целия пост
# 25
Дааа......, сега погледнах, че темата е на друга потребителка.
Благодаря ти все пак Peace!
Виж целия пост
# 26
Pepe, ето този крем на Кларинс  обсъждахме - http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40703&goChar=C  Peace
Виж целия пост
# 27
Копирам това което съм си запазила от предишна тема...

 
Богатият ми опит с антицелулитните кремове
« вторник, 09 януари 2007, 13:42 »   

________________________________________
Здравеите, хубави хора:) аз съм нова тук, чета ви от доста време, та реших да споделя своя опит с антицелулитните кремове с вас.
Имам възможност да си намирам дори и по-скъпите кремове почти безплатно, та съм пробвала ако не всичко, то почти всичко!
Надявам се да ви бъда полезна с информацята която ще ви дам.
да започваме:

1.Leocrema - даже няма да си губя времето да ви обяснявам - за мен е пълен боклук

2.Collistar - супер концентрираните антицелулитни ампули,цена: 76.70 лв,28 ампули. какво ни обещават тези ампули? Това е една интензивна и силно концентрирана нова формула за шоково действие. Капсулите са оптимално количество от 100 процента чисти антицелулитни съставки, които гарантиран максимална лечебна ефективност. Без вода, консерванти и емулгатори, те действат много интензивно и се препоръчват за шоково действие, особено при крайно упорити несъвършенства.   Активните съставки от естествен произход, получавани от корените и кората на растение , използвано от африканските жени за заздравяване на кожата , индиректно съдейства за 4пресъхване" на локализираните мастни депа и стимулира капилярната микроциркулация на т.нар. "възлови" участъци , които са съвместно действие между субстанцията и останалите активни съставки , което повишава ефекта от продукта.4 допълнителни действия :
1.Изглаждащо ;
2.Намаляващо ;
3.Втечняващо;
4.Стягащо Идеален за домашен и професионален масаж.

Какъв е моят опит с тези ампули?Ми да ви кажа, тъи като ти го описват като нещо магическо, очаквах чудеса...а те така и не доидоха ( чудестата имам предвид). В интерес на истината, имаше някакво значително подобрение на целулита, но и по-хубави резултати съм постигала с други кремове. Иначе мирише приятно, не е много трудно за употреба, и 1 ампула ти стига за 2 мазаня ( поне на мене), та всъщност, тъи като са 28 ампули, на мене ми стигнаха за цял месец по 2 пъти на ден да се мажа.


3. Collistar термална кал67.00 лв.Количеството е 730 г. идват с едни като наилонови панталонки (като тези на леокрема, горе долу)
какво ни обещава този продукт?С морски водорасли и ценни масла. Един изключителен успех, който спечели благоразположението на стотици клиенти, които опитаха неговото невероятно въздействие. Много богата на термален планктон, морски водорасли, атомизирана морска вода и растителни екстракти, тя се бори с неприятните следи от целулит, оформя силуета и едновременно с това изравнява тена на кожата. Прилага се и опаковка Деликатна формула за чувствителна кожа.

какъв е моят опит с тази кал? Истината е че останах приятно изненадана. Въпросната кал има доста силно дренираащо деиствие, и след няколко пъти употреба, грапавините по кожата значително намаляват. Само да ви кажа, че може да почуствате силно загряване, и почервяване на кожата, което не продължава много дълго време. И все пак, макар и да съм доволна от въпросня продукт, мога да кажа че има подобен на него продукт, за доста по-малко пари, - антицелулитната кал на Венус, която ако не се лъжа струва 16 лв

4. Venus - антицелулитна кал. Както казах, върши почти същата работа като калта на колистар на доста по-приемлива цена.

5. Collistar - процедура за бедра и корем 53.40 лв.  какво обещава? Абсолютно авантгардна формула за оригинална процедура, която коригира корема и бедрата. Дължи преимуществата си на изключителното съчетание на роза и морски водорасли. Също така съдържа червен пипер и мента, които стимулират микроциркулацията и подобряват ефективността на продукта. Подходящ е както за жени, така и за мъже. 150 грама

какво забелязах аз? Значи, първо да отбелейа че се чувства едно невероятно парене и загряване, но твърдят че по това се забелязвало че бил ефективен въпросня крем. Тои не е толкова за целулит, колкото по-скоро за намаляване на обиколките. Истината е че при мене ефект имаше. Не толкова колкото го описват, но все пак, не мога да си кривя душата, имаше доста добур ефект. Останах доволна. И макар да са 150 грама, тъи като майеш само на корема и на дупето, стига за доста. Този продукт определено го препоръчвам, поне при мене подеиства.

6. Collistar - Slim gel - цена 79 лв. разфасовка : 400мл. Какво обещава този крем?Перфектен гел за отслабване, който съдържа пет ефективни съставки – фитоекстракти, които действат интензивно и имат дълготраен ефект. Ремоделира фигурата и има отслабващ ефект. Атакува депата от мазнини със специфична стратегия. С Aroma-Slim комплекс, който има стягащ ефект. С приятен аромат, регулиращ функциите на органите.

какво забелязах аз? Като лосион за тяло е идеален, определено хидратира добре...но като гел за отслабване - слаба работа! Поне по себе си, резултати не забелязах.

От продуктите на Колистар не съм ползвала нищо друго. но и това стига:)

7. Clarins Total body Lift Това е класика в жанра. Обещава намаляване на целулита, и по мое мнение го постига. Проблемът е че, като спреш да се мазех и...пак се появява!! Но това маи се случва във всички случеи...Аз лично съм много доволна от въпросното кремче. Поне при мене деиства безотказно, направо ти моделира фигурката. Има комплексно деиствие, и това наи-много ми харесва! ( имам предвид, комбинира дрениращо, редуциращо и стягащо деиствие). Лично аз го препоръчвам като антицелулитен крем.

8. Clarins Masvelt - Не е лош, но като че ли е по-бавен, и по-малко забелязваш резултатите...аз аз съм от нетърпеливите...А само да добавя, че този крем е по-скоро за отслабване от колкото за целулит. Иначе мирише страхотно, доста дълго време издържа, и е невероятно лек и хидратиращ.

9. Shiseido - Body creator - Много ми го хвалиха, но поне при мене не показа нищо особено. Между него и кларинс, бих си останала с Кларинс.

10. YSL Total fitness - Пробвала съм само старата верся ( нали излезна сега нов, със зеленичко). ЗНачи, от всички антицелулитни кремове, мисля че този е наи-добре миришещият...но определено не е наи-добре деистващият ( по мое мнение). Имаше някакво подобрение, но не бих го нарекла осезаемо.

11. Galenic - На галеник, мисля че ампулите са по-добри от колбичката, но това си остава мое мнение. Като цяло, от ампулите съм сравнително доволна. Но отстъпват на Кларинс по мое мнение.

12. Lierac - Като цяло не останах доволна, но може да е вупрос на лош късмет. Кремът не ми хареса  нито като аромат ( твърде силен), нито като цвят ( розов?!?) нито като усещането което ти оставяше след това.
Ампулите ( онези с фитоелементите) ми направиха по-добро впечатление. Като че ли нещо малко подобриха състоянието на целулита, но може и аз да си въобразявам.

13. Orlane S.O.S Minceur цената е....141 лв от цум...може и по-евтинко да го има, но не намерих. иначе е разфасовка за 28 дни ( т.е ти издържа за около месец, така че, в краина сметка, излиза като Кларинса ( за 1 месец имаш нужда от 1,5 тубички някъде). Значи, този продукт идва на малки пликчета, по 10 мл всяко. Мирише доста прятно, много е лесен за нанасяне и...за мое учудване...маи работи...Доста е добър. Не мога да кажа краен резултат, защото в момента го ползвам, и съм някъде посредата ( 14 ден), но целулитът изглежда доста по-добре, като че ли и някои друг см съм загубила...знам ли, може и да си въобразявам, ще ви кажа със сигурност, като го свърша...но за сега съм много доволна, прави невероятна кожата...Чакаите попълнение  по това кремче.
Горе долу това е моят опит с антицелулитните кремчета. Мисля че е излишно да ви казвам, че без диета и спорт ефектите от какъвто и да е крем са минимални!( ако ги има).
по мое мнение, наи-добри в класацята са Orlane y Clarins.


До тук с моя личен опит. Мога да ви разкажа малко за този на колежката ( която е пробвала различни от моите кремове, но там не мога да говоря от  личен опит.

14. Biotherm Celluli-choc - Значи, каза че е определено по-добър от предишния Celluli zone маи се казваше.  Миришел невероятно, много добре се разнасял и попивал сравнително бързо. Имало значително подобрение на целулита. Разбира се, след спиране на употребата...пак се е появил.От тази марка (biotherm), наи-доволна е от дрениращия спрей - Drain choc

15. Dior Plasticity - Според колежката, не го докарвал нито на аромат, нито на деиствие. Обещавал, въпросният крем, след около месец, загуба равняваща се на едно флаконче от самя продукт ( т.е, да загубиш около 200мл мазнинка). Е, според нея, такова нещо не се е случило. Хубавото при въпросното мазило е че съдържа силиконови частички, които, поне визуално, заглаждат кожата, правят я по-мека и по-малко си личи целулита. Но май е по-скоро оптична измама от колкото реално намаляване на целулита.

16. Lancome Slim Success Бил за предпочитане пред този на Диор, поне по мнение на колежката. Миришел по-добре, Омекотявал невероятно кожата, заглаждал доста сполучливо грапавинките. От всички които е пробвала тя, най-доволна останала именно от този пробукт. При това, Ефектът от кремчето се задържал почти 1 месец след това ( след като е спряла да се маже), което си е направо постижение, ако питате мен!



Ох, това беше от мен. Дано да съм ви свършила някаква работа.
Не забравяите, че това си остава мнение, и като такова, е субективно.

Ако се сетя още нещо, ще го допълня.
Бих искала и вие да разкажете  опитa ви от кремчета и мазила


Аз лично в момемента ползвам на BIOTHERM - Целули шок и съм доволна, но трябва да се съчетае с процедури, спорт, прием на течности. САмо с него НЕ СТАВА ..
Виж целия пост
# 28
Еее, жива да си! Кой да гледа до края? Аз видях първите отслабващи, и като стигнах до разните там релаксиращи и за слънцезащитни, реших, че няма други.
Благодаря ти!  bouquet
Виж целия пост
# 29
Да ви споделя и моя опит-ползвам антицелулитния диск на Орифлейм и без значение с какъв точно гел се мажа резултатите не закъсняват.Най-бързия резултат,който съм забелязвала е след двуседмично мазане и масажиране сутрин и вечер,но наистина трябва постоянство.А болките и синините са отделен въпрос,но красотата иска жертви... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия