Стара Загора 20 - Злати ни зарадва със ИВАН, един ИВАН...

  • 17 024
  • 280
Да ви е живо и здраво синчето...
Много радости да ви носи...!!!
Виж целия пост
# 1
 newsm07   bigdance2  bigdance2
ЧУДЕСНА ТЕМА!!!!ДА НИ Е ЖИВ И ЗДРАВ,УСМИХНАТ,ВЕСЕЛ,УМНИЧЪК И ДА ПОЗВЛЯВА НА МАМА ЗЛАТИ ДА ПОСПИВА ПОНЯКОГА Simple Smile
А АЗ КАТО ГОРДА ЛЕЛЯ,ТЪРЖЕСТВЕНО ОБЕЩАВАМ ДА Я ОТМЕНЯМ,КОГАТО РЕШИ ДА ГО НАПРАВИ!!! Grinning
Виж целия пост
# 2
Честито и на гордата леля.  Laughing Laughing Laughing

Експри, що не тури линк в старата тема бре?
Виж целия пост
# 3

Честито нов член на усмихнатото семейство, на мама Злати бързо възстановяване, а тати и гордата кака Ива много да я слушат и да й помагат за мъника. Поздрави и от нашия тати.
Виж целия пост
# 4
Честито и тук на цялото семейство!
Виж целия пост
# 5
Честито на мама Злати, Таткото на Ива и не само... и на каката естествено. Да ви е живо и здраво детенцето и много да ви радва. Бързо възтановяване на мама Злати.  smile3504  newsm07 baby
Виж целия пост
# 6
Злати и Стефчо, честито и от нас (Веси и Тишо)! Много се радваме за вас, прегръщаме ви! Пожелаваме ви много здраве и любов на цялото ви семейство!
Виж целия пост
# 7
Експри, що не тури линк в старата тема бре?

Форума следобяд едва ме пусна да открия нова тема... Само успях да я пусна и след това до преди малко имаше само "Temporarily unavailable"... Сега треснах линк, ама... Пустия му форум engine... Следобед направо издишаше отвсякъде... Mr. Green



Дима, добре си ни дошла... И честит племенник...! Wink
Виж целия пост
# 8
 Здравейте мами !   Hug

 Честито малък бебо Иван на Злати и цялото семейство! Да са живи и здрави и мн. щастие, радост и любов!   bouquet

 Нашият бебо Кристиян днес стана на 1 месец. Да е жив и здрав!   Praynig  Peace  baby_neutral

 Ние още няма да излизаме навън, има грип и не искаме да рискуваме. Засега ще сме си у дома, само от време на време излизаме на терасата.   Simple Smile

 Ето снимки на бебо Кристиян   Heart Eyes

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=96111
Виж целия пост
# 9
Много ви обичам всичките! (Зная, че с тия си думи ще разпаля още фантазии, Херче, но така си е!) Искам лично да благодаря на всички за поздравите. Мама Злати също ви благодари. Тя е О.К. Бебчо също. Злати вече го е видяла, даже го е кърмила, въпреки бурните протести на сестрите. Добре, че е поприхванала малко от трика ми с лошия поглед и малко ги е посмекчила. Малкия Ваньо веднага е засукал.

Специално благодаря и на Veselushka! И на Тишо също! За който не ги познава - много хубави хора.
Виж целия пост
# 10
Поздравленията поднесох лично или почти лично... така че имам едно оплакване.

Експри, в заглавието на темата има грешка. Няма вариант пред дума, започваща с "И", съюзът да е "със". В БГ граматиката има някои изключения от правилата, когато се касае за пълен и непълен член, например, но от това правило изключения няма.

Освен това ще те моля да ми разясниш смисъла на заглавието след запетаята - какво е това "Един Иван..."

Явно съм тъпа, ама не вдявам. Освен това съм преяла и препила от Анвтоновден и сега ми се е паднало да задавам тъпи въпроси.

Bulgarka, бебе Криси ти е одрал кожата. Пу-пу, сташни очи има. Ще горят моми покрай тоя поглед  Grinning
Виж целия пост
# 11
Много ви обичам всичките! (Зная, че с тия си думи ще разпаля още фантазии, Херче, но така си е!)
Flutter Flutter Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Поздравленията поднесох лично или почти лично... така че имам едно оплакване.

За какво е оплакването? Аз и теб обичам! Но как ще се разбираш с Хера... не зная.

Bulgarka, бебоците да са живи и здрави! Убавец, пу-пу!
Виж целия пост
# 13
Поздравленията поднесох лично или почти лично... така че имам едно оплакване.

За какво е оплакването? Аз и теб обичам! Но как ще се разбираш с Хера... не зная.
Тук вече ще ставаме на кълбета Twisted Evil Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Опазил ме Господ да се оплаквам от тебе. Сакън, аз те обичам! И не желая да ставам на кълбета с Херолина, щото тя докато е на кълбета с тебе, аз ще стана на тапет. Хера е голяма жена и ако ще се бием, давам те доброволно.

Оплакването ми беше от предишния вариант на заглавието на темата. Но Експри прояви страхотен такт и много бързо се вслуша в забележката ми. Благодаря за което.

Само мога да се оплача, че не се обадих на мама Злати, щото докато се наканя, то стана късно и не се реших, за да не й разваля почивката. Утре ще съм първа на телефона!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия