Може те ли да ми кажете, защо пищи

  • 825
  • 13
това мое шило? Направо съм в стресова ситуация, сигурно в лудницата е така. Ушите ми кънтят, питам по 2-3 пъти, какво ми се казва, явно и оглушавам  Shocked Пищи и вика, така е вече цял ден, откакто се върнахме от консултация не се е спряла. Мерих й  температурата - няма, мазах й венците с гел -  нищо. Сега спи, но едва я приспах. Казвайте защо това диване пищи така? Каприз ли е, що ли? Скоро разбра, че в спалнята, където спи и тя има ехо и много се кефеше да вика и пищи, но оттогава не го е правила. А сега го прави из цялата къща и навън даже. Със сигурност не я боли нищо, ох, ми де да знам вече, пък може и да я боли... ooooh! ooooh! ooooh!
А, и забравих да кажа, че днес й биха последната хепатитна ваксина, дали може да е от нея? На предишната нямаше никакви реакции, а и ни казаха, че няма и да има. Знам ли вече, дано спре след като се наспи, че ще полудея скоро. Даже й се скарах и сега ми е мноооого гузно, то какво ми е виновно детето???
Виж целия пост
# 1
Може все пак да са зъби - те тези гелове никаква работа не вършат.
Виж целия пост
# 2
Еврика-ваксината.ИИма ли температура или някакви други   видими странични ефекти?
Виж целия пост
# 3
Ами, единственото друго странно нещо, което прави, е сега след като заспа и се буди няколко пъти, като плаче и си търси биберона. По принцип, ако си изпусне биберона, значи е дълбоко заспала и не го търси повече, но днес плаче за него, спи и плаче. Т. няма. Като се събуди пак ще премеря. Ако хепатитната дава реакции, защо педито каза, че реакции от тази ваксина няма?!
Виж целия пост
# 4
еи,писах,писах и нищо няма.........
та отначало..........
педито няма да ти каже за странични реакции,защото това му е бизнеса-и тои деца храни..... а дори и да има ,а то видимо има тои няма да си плюе  в сурата и да си признае.аз спрях да ваксинирам след 2 месец-и сега ме е яд че я ваксинирах,но е хубаво да се учим от грешките  били те дори на други хора.желая ви бързо възстановявяне и леки странични ефекти.
Виж целия пост
# 5
в случаи на Т-компреси с вода и оцет-задължтелно е оцетът да е разреден с вода,друг вариант с белтъци,но е много трудоемко
Виж целия пост
# 6
Аз пък не мисля, че е от ваксината.  Naughty
По - скоро иска да и се обърне внимание и е открила точното средство, с което да го "прикове" върху себе си.
Скоро и аз пусках подобна тема, наистина след 6 - ия м. бебоците си откриват гласа и им прави удоволствие да крещят като диви зверове. Не и се шашкай и притеснявай, ако нещо я боли по - скоро ще реве, писъците са средство за комуникация, бебка иска нещо от теб.
Опитай се (знам колко е трудно) да се абстрахираш, пей, надвиквай я  Crazy, пищи и ти ако трябва.  Mr. Green Бъди сигурна, че няколко дни ще те държи в бойна тревога и скоро ще се умори и ще престане. И цялата дандания ще отмине от само себе си.  
За сведение: Ние ОЩЕ имаме пищящи дни, както и такива, в които вече се опитваме да говорим, или си гукаме тихичко, всичко това е нормално, ако бебо е здрав/а и видимо всичко е наред. А може и зъбки да са я почнали, понякога от тях вместо да плачкат пищят много жално...   newsm78
Оставям на теб да разрешиш дилемата, дали вряскането е възторжено, или изразява болка и неудовлетворение (все пак си познаваш детенцето). Оттам нататък - знаеш какво да правиш! Peace
Виж целия пост
# 7
Надявам се скоро да решите проблема. Само ти най-точно ще определиш какво е на детенцето. Ние понякога пищим от лигавщина. Това май е за предпочитане пред това да пищи от болка.
Виж целия пост
# 8
 в този ред на мисли......питаи патило ,не учило............. така ли беше  народната мъдрост.......успех на бебето
Виж целия пост
# 9
Само като каза за консултацията и си помислих за ваксина... и в последното изречение се потвърди съмнението ми. Моето дете като бебе пищя така след първата ДТК, друг път е плакала, но не по такъв сърцераздиращ начин. Огледай добре мястото на инжекцията за подуване и следи детето.
Виж целия пост
# 10
и при нас се е случвало: първият път беше още на три месеца и беше от превъзбуда. на следвашия ден всичко си беше по старо му.
веднъж е пищял и май това си беще откриване на гласа. видя, че привлича внимание по този начин. и колкото повече се хващаш и се караш, толкова по-голям е ефекта от пищенето и става по-интересно.
Но при вас има и ваксина, пък и зъбките са фактор... децата преди и по време на висока температура може да са доста превъзбудени. хубаво е да следиш детето.
дано да отмине и всичко да е наред!
Виж целия пост
# 11
моята беба по цял ден си се дере така-просто й харесва,а ако сме пък в поликлиниката става една...там кънти-да не ти е работа.според мен е израз на емоции.
друг въпрос е за пищенето нощем-случва се и това но то е по-скоро като истеричен рев или нещо такова и си личи че детето се стряска или сънува.докато не се събуди не спира.
Виж целия пост
# 12
Тя отдавна откри, че има глас и може да го използва по този начин. Но днес не се спря. Не е сърцераздирателен, не плаче, само пищи и вика. Засега няма Т., но ще я следя за всеки случай. Може пък да иска внимание, но пък е обгърната от такова, точно днес най-много и от всички вкъщи. Ще видя как ще е утре и ще докладвам. Дано не се разболява и дано не е от ваксината.
Благодаря ви мами!!!
Виж целия пост
# 13
Тъй като обещах да докладвам, но все не стигах до тази тема, сега ще го направя, защото се оказа коренно различно нещо. Нито е от ваксината, нито от превъзбуда или търсене на внимание. Стигнах до извода, че е реакция към храна. На следващия ден започна да повръща, тя е с рефлукс и всичко може да го обостри нищо, че е захранена. Дупето зачервено много едва го оправих и запек с тъмни и твърди изпражнения, не можеше да се изака миличкото.
Та така. Детето само си показа какво му е. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия