Агенция за подбор на персонал Натек/Брно/Customer support

  • 2 395
  • 2
Копирам от другата тема дето я пуснах в Темата на майките в Чехия. Тук влизат по вече хора и има по голяма вероятност да ми бъде отговорено. Ако модераторите смятат, че мястото не е тука, да я преместят.

Мой близък кандидатства за работа в Брно.Позицията е за customer support в °кол център-пиша го на Бг° в  авиокомпания. Нещата са на ниво пред интервю.Човекът не знае какво да прави, заплащането е около 18000 крони (670 Евро) и след 6 месеца евентуално увеличение на 21000.
Ако някой е имал допирни точки с въпросната компания,моля да сподели.
И ако трябва да знаеме нещо повече за длъжността customer support.
За да стане ясно дали си заслужава гимнастиката по преместване от София  в Бърно.Много ви благодаря и извинявайте, ама няма как.
Виж целия пост
# 1
Веднага ти отговарям, само че относно длъжността.
Аз работя като къстъмър съпорт, а иначе имам богат опит и в колцентър.
В какво се състои работата-приемаш обаждания на клиенти на различни услоги, обработваш ги, даваш разрешения на проблеми на езика. Което предполага много доброто му владеене и способност ДА МИСЛИШ БЪРЗО на същия. Освен това се обработва и имейл кореспонденция. В моята фирма правим и т. нар callbacks -тъй като не се предлага 24 ч. съпорт, който се обади извънработно време, се записва на секретаря,  оставя номера си и после му се обаждаме. По принцип има период на обучение - платен - в който те обучават какво, как да кажеш, разиграват се примерни ситуации и т.н.......при мене такова обучение липсваше и смея да твърдя, че се самонаучихме колежките в отдела, много си помагаме и се обичаме- Heart Eyes - но това е друга тема.
За парите - смятам, че заплатата като за Чехия е ниска.
Тук, в Бг, тази дейност е сравнително добре платена-между 300 и 500 и нагоре евро чиста заплата. Знам я тази обява, но за да тръгна за Чехия да го работя това,
трябва да съм наясно с доста неща....и да съм сама Mr. Green
Нека си проучи човекът как стоят финансовите моменти-пари за храна, квартира, плащат ли му се бонуси-имай предвид, че сериозните и големи компании си имат бонусна система- ит.н.
Понеже ме мързи да пиша-ако имаш СКАЙП-може да ти поразкажа малко повече там.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря. Писах ти на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия