Може ли да има измама! ! !

  • 3 381
  • 21
Може да ви прозвучи малко странно , но се чудя от всичките статии които прочетох и нещастията които тези майчета са изживели може ли да има лъжа в болниците.В смисъл да играят много пари и т.нмисля че ме разбирате , не искам да испадам в подробности.,понеже съм чувала за такива слачаи??????????????????????????? ThinkingПросто се чудя и ми е малко странно Angry
Виж целия пост
# 1
Да те излъжат ,че се е случило нещо с бебето и да си и живо и здраво някъде с друга майка ? Rolling EyesТова ли си мислиш ?

Звучи ми като сценарий на филм ,преди години може и да е ставало ,но сега ,не вярвам .
Виж целия пост
# 2
не вярвам с тая раждаемост
предвид че не се знае майката и бебето дали де факто са здрави... рисковано е да се краде бебе на някой който виждаш за първи път
по-скоро ми прилича на лекарска немарливост - защото маикте не са познати и не са платили
Виж целия пост
# 3
не вярвам с тая раждаемост
предвид че не се знае майката и бебето дали де факто са здрави... рисковано е да се краде бебе на някой който виждаш за първи път
по-скоро ми прилича на лекарска немарливост - защото маикте не са познати и не са платили
Логически е така .

Но реално погледнато вече няма да се учудя и да те излъжат и да продадът детето ти на някой.С тая корупция ,немарливост ,незаинтерисованост и всеки те гледа в ръцете и ако не му бутнеш значи трябва да умираш.Нашите болници се превърнаха в магазин,трябва да дадеш пари ,зада получиш внимание и да те лекуват.Докторите не отиват да лекуват ,а да спечелят някой лев отгоре.

Така ,че няма да ме учуди и да продават децата ни. #2gunfire
Виж целия пост
# 4
За жалост наистина е така, искат пари , не дадеш ли никакво внимание не ти се обръща и отношението към теб е под нулата /а не трябва да е така/.Всеки е бил свидетел в Аг болниците на това, а да не говорим и за другата крайност ВИП-етажите.Та мисълта ми беше ,щом отвличат деца от където им попадне имало е и случаи на бременни майки които биват отвлечени и искарвани извън страната за да родят там и да продатат детето...............защо и това да няма малко доза истина ??????????не искам да налагам мнение или обвинявам който и да е било ,просто в нашата държава всичко е възможнно.
Виж целия пост
# 5
И на мен ми звучи като сценарий от филм... Когато загубих бебето изобщо не ми е минала през ум такава възможност. После един ден срещнах моя позната...и тя ми каза,че нейна близка подозира,че са и взели бебето и са и казали,че е мъртвородено. Но никой не и го е показал. Аз моето го видях и абслютно изключвам такава възможност при мен...
Истината е,че в нашата мила страна...просто вече нищо не може да ме учуди...за съжаление.
Виж целия пост
# 6
При нас поискаха да видим бебето. Понеже аз не бях раздвижена след операцията, мъжът ми видя дребо.
Не че изключвам подобни неща. Алчността при мед. съсловието е пословична.
Точно това обаче ме кара да мисля, че ако има такива случаии участниците са максимум двама.
1. за да не се дели парсата
2. за да не проговори нечия съвест.
Виж целия пост
# 7
Чувала съм такива неща в миналото, даже случая беше медийно известен за едни близначета едното, от които уж починало пък било дадено на други. Но това не се потвърди, така че не вярвам.
Виж целия пост
# 8
.....................................................

Аз и без друго преди съм споделяла тук подобни страхове. Sad Смятам обаче,че поне това не се е случило.
Виж целия пост
# 9
Невероятно и много непочтено,но  на нищо не се учудвам вече.Дори си мисля,че за пари могат да  покажат чуждо бебче,което е починало и да вземат здравото дете ,за да извършат долната сделка с богата бездетна двойка например.
Но това е много сложно за изпълнение ,защото трябва целия екип да е замесен.
Виж целия пост
# 10
Свекърва ми ми каза че нейна позната и се оплаквала че "лекарите" казали че детето не е оживяло, а тайно го сложили в куврьоз и го взели. Звучи ми като сапунка, пък и няма как да проверя достоверноста . Ама е стряскащо.
Виж целия пост
# 11
Такива неща наистина са се случвали преди 80- та година , от миналия век.
Но в днешни дни- съмнявам се Thinking
Виж целия пост
# 12
     Мисля,че в днешно време това не може да стане.Факт е,че преди години е ставало - казвали са,че е починало,а то не е и после го дават на други.И точно заради тези случаи сега дори да родиш мъртво бебе/както стана при една моя приятелка/ те карат да го видиш.Моята приятелка не е искала да го види,но доктора казал-трябва,такива са правилата.Тогава се затъпила сестрата и казала на доктора,че майка чува,че бебето не плаче и да не я кара на сила.
     Аз родих в 25г.с.,независимо,че се очакваше бебето да не оживее ми го показаха,тя си плачеше,реанимираха я и я качиха в неоантологоята.Аз вече си я бях видяла и никой не можеше да я подмени и да ме излъже например,че е починала.След като ме изписаха от болницата ми взеха домашния и мобилния телефон и ми казаха,че ако стане нещо ще ми звъннат веднага,дори и вечерно време.И когато наистина се случи това ми звъннаха в 21.15,казаха ми лошата новина,и че веднага трябва да отида в Майчин дом да я видя и да се разпиша на документите.Видяхме я с мъжа ми и разписахме.По закон нямат право да местят бебето преди родителите или някой близък да го види и да разпише.
     Практиката е възприета точно заради тези случаи от преди години.Така,че мисля че в днешно време това вече не става.Може би може още да се случва в по-малките градове,но дано да не е така.
Виж целия пост
# 13
аз сигурно съм нещо дефектна  #Silly но си мисля, че такова нещо неможе да стане, защото НИКОЙ ЛЕКАР НЯМА ДА МОЖЕ да живее с мисълта колко болка е причинил на някого по този начин... или поне не би трябвало да става.... Ох  ooooh!
Виж целия пост
# 14
И на мен ми звучи като сценарий от филм... Когато загубих бебето изобщо не ми е минала през ум такава възможност. После един ден срещнах моя позната...и тя ми каза,че нейна близка подозира,че са и взели бебето и са и казали,че е мъртвородено. Но никой не и го е показал. Аз моето го видях и абслютно изключвам такава възможност при мен...
Истината е,че в нашата мила страна...просто вече нищо не може да ме учуди...за съжаление.
При мен това също беше невъзможно, но в някои други сличаи ......... Thinking кой знае........ newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия