Ето какво ми разказа моята дъщеря като се прибра днес от училище

  • 2 305
  • 23
Ето какво ми разказа моята дъщеря днес като се прибра от училище:
Две деца се скарали на двора,а майките им,коите ги взимали тогава се намесили.Първо започнали и те да се карат,а после започнали да се бият!!!Всички деца се събрали около тях и им гледали сеира.Накрая охраната ги разтървала.Според вас това нормално ли е ,бе хора?Накъде отиваме?Говорим за спиране на насилието и агресията в училище!!! #2gunfire 
Виж целия пост
# 1
Жалко , че майките са на такова ниво. Мога да предположа как ще си възпитат децата. Sick
Виж целия пост
# 2
Ами това,е жалко наистина за родителите,те децата не са виновни,така са възпитани.
Виж целия пост
# 3
Брей, какви бойни майки..Бащи да се млатят съм чувала, ама майки..... А може мъжете им в къщи да ги "тренират", ако ме разбирате  Crazy
Виж целия пост
# 4
Може наистина мъжете им да ги тренират и най-вероятно така и става.
Голям сеир е било за децата...
Виж целия пост
# 5
Бас ловя, че са форумки Simple Smile
Виж целия пост
# 6
  Много жалко наистина, но за дечицата, защото утре ще решат, че това е правилния изход Sad
Виж целия пост
# 7
веднага майките да се включат и да дадат обяснение.
пусни темата и в 'наши деца', може някой да се разпознае  Wink

потрес.
Виж целия пост
# 8
Вече не знам. Нали се опитваме да учим децата да уважават възрастните и че не е хубаво да се бият.
Виж целия пост
# 9
Като чуя за случай,в който дете е набила майка си в училищния двор,отивам и се заключвам в най-тилийския манастир. newsm09
Виж целия пост
# 10
Колко жалко, че има такива простакели... Умът ми не побира, какво ще правя, ако някоя такава ми налети в училището/градината/яслата да ме бие Crazy. Много кофти ситуация. Чак пък до там...
Виж целия пост
# 11
 Дъщеря ти е била афектирана и впечатлена, нали ?
  Това е тема за доста дълъг и интересен разговор между вас двете, в резултат на какво един възрастен може да стигне до такова поведение, имали смисъл от него и как изглежда отстрани. Аз бих използвала случая да разбера, какво точно я е смутило и впечатлило, каква реакция очаква да види в този случай, как е възприела случката като страничен наблюдател и давали си сметка, че и тя би могла да стане такава. Аз така ги възприемам подобни случки.
Виж целия пост
# 12
Колко жалко, че има такива простакели... Умът ми не побира, какво ще правя, ако някоя такава ми налети в училището/градината/яслата да ме бие Crazy. Много кофти ситуация. Чак пък до там...
И аз това съм се чудила. Наскоро ми разправяха подобна случка- дете се люлее на люлка примерно 40 минути. Жена с непроходило бебе го помолила да слезе, да си полюлее бебето за малко. Детето слязло, отишло и казало на баба си, че онази лелка го е свалила от люлката. И бабетката като й налетяла с писъци и крясъци #Crazy......
Наистина незнам какво се прави в такива случаи. А че простакели и простаци има много-спор няма.
Виж целия пост
# 13
Бас ловя, че са форумки Simple Smile

Е, то на средностатистическата "колежка" и през главата не й минава да направи така  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Майките явно са простакеси
май на  някой хора със закон трябва да им се забранява да имат деца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия