Петък идва със страшна сила!

  • 2 025
  • 38
Петък се задава... аз ходя от вчера по зъболекари и предпочитам да разсея пренеприятните мисли, свързани с това, с други по-забавни мисли.

И тъй. Правите ли Кегел (без да сте непременно бременни)? Упражнявате ли го по време на интимни закачки и с какъв успех, ако да?

Днес, ровейки да намеря упражненията на Кегел за една бременна дружка, с изненада научих, че имало Кегел за мъже. Този, значи, мъжки Кегел, помагал за потентността, за по-солидна ерекция, както и - Lo and behold! - за далекобойност на спермата...

Човек цял живот се учи...
Виж целия пост
# 1
Човек цял живот се учи...

Мда, аз сега научавам за това.  Blush Не съм правила нито бременна, нито не бременна.

Като го опитам ще споделя  Crazy
Виж целия пост
# 2
Бу, моля те, пусни някой линк  Hug
Знам за какво става въпрос, но да
си призная забравях да го правя  ooooh!
Всъщност линк с упражнения за жени -
на мъж ми не му трябва  Embarassed
Виж целия пост
# 3
Човек се учи цял живот.
На, не знаех, че му казвали "кегел".
Правех, че и сега правя от време на време.
Виж целия пост
# 4
Всъщност линк с упражнения за жени -
на мъж ми не му трябва  Embarassed
То не е особена философия. Най-просто казано, свиват се последователно мускулите на ануса, влагалището и уретрата, задържа се (примерно ок. 10 секунди) и после бавно се отпускат по обратен ред.
А в най-прост вариант - се стягат и отпускат мускулите на влагалището с малко задържане, с повече повтаряемост (примерно няколко серии по 20-30 на ден).
Това помага за укрепване на мускулите на перинеума, което е добре за раждането и възстановяването на влагалището след това.
Освен това - помага и при неволно изпускане на урина, от което много жени страдат (при някои, когато проблемът е много зле, се налага даже операция - Кегел до голяма степен предодвратява това).

Но да не се отклоняваме от петъчната насоченост на темата...

Кегел (женски) дава палави идеи за секс, на който му харесва.
Но виж, че и мъжете правели Кегел - не знаех... Някой да е пробвал резултати от мъжки Кегел?
Виж целия пост
# 5
Мда, туй, дет му викаш Кегел е било основна част от обучението на куртизанките на изток. Не помня къде съм го чела, но в края на обучението момата трябва да успее да задържи във влагалището си яйце от обсидиан - само със силата на мускулите  Shocked
И за мъжете също било много полезно - да си го правят непрекъснато и да се поддържат по този начин в леко възбудено състояние, за да са млади, жизнени и енергични блаблабла забравих какво още беше, мозъкът ми изтича с кърмата  Blush
Аз лично го упражнявам само по време на ...ъъъ... интимни закачки, защото ме мързи да правя каквито и да било упражнения по принцип  Blush
Виж целия пост
# 6
Бу, а възможно ли е някои мъже
да си го правят без да знаят, че
това се казва Кегел и служи за нещо си  Hug
Пък и едва ли повечето мъже биха споделили  newsm78
Представяш ли си да тръгнат да свалят някое гадже и
между другото да споменат
" Знаеш ли аз практикувам Кегел  Wink "
оххххх сори за простотийките ама днес съм без детето
и ми е едно хуууууубаво и лигаво
Виж целия пост
# 7
Е, не бееее... то ако си е твоя мъж, може да ти е казал, примерно.
То се усеща... едно време като четях статии в списания тип 'Как да го сексиш тъй, че свитки да му излезат от очите' още знаех за Кегел (сега чета предимно неща като 'Как да отигнем бебето по 10 необичайни начина' или 'Сандвичи за 3-годипно', ама както и да е...) ...та, докъде бях?...
Да, та - ако в сюблимен момент стегнеш мускули и се чуе 'Ох, боли, ма!', разбираш, че има ефект... Такива неща.
Виж целия пост
# 8
А бе, старото си е старо. Викам и аз, на стари години ще науча нещо ново. Пък то - добре познатото под ново име. Оказва се, че съм ги правила, и при мъже съм съм ги наблюдавала. Само дет не сме ги чели в интернет. Ще учите баба си как да кашля.
Виж целия пост
# 9
Много отдавна на Боулинга в Слънчев бряг му викахме-Кегелбана..  Joy
Иначе Кегел-а си е похвална дейност..Имал съм си и имам вземане-даване с него..И си мисля,че обичам Кегел,мдаа..
Виж целия пост
# 10
Да, та - ако в сюблимен момент стегнеш мускули и се чуе 'Ох, боли, ма!', разбираш, че има ефект... Такива неща.
Ако пък вземеш, че му скъсаш френулума, със сигурност има ефект  Blush
Виж целия пост
# 11
Опс.
Виж целия пост
# 12
Ба! Кегел ли му викат сега на туй чудо?
Виж целия пост
# 13
Много отдавна на Боулинга в Слънчев бряг му викахме-Кегелбана..  Joy
Иначе Кегел-а си е похвална дейност..Имал съм си и имам вземане-даване с него..И си мисля,че обичам Кегел,мдаа..

Радвам се, че си жив и те виждам.
Виж целия пост
# 14
за далекобойност на спермата...


На някои домакини им е писнало да бършат полилея сутрин  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия