повръщане в 25 г с

  • 571
  • 10
Опитах да намеря нещо с търсачката,но не успях/пренатоварена е/,а аз страшно много се притеснявам.Нормално ли е в 6 м да повръщам,може ли да навреди на бебчо?Не бях повръщала откакто бях в 4ти месец!
Виж целия пост
# 1
Мисля, че е нормално, някои жени повръщат до последно, включително в момента на раждането.
Виж целия пост
# 2
Мисля, че е нормално, някои жени повръщат до последно, включително в момента на раждането.
Аз съм от тях!Повръщах и в предродилно,няма страшно стига да нямаш някакви други симптоми!
Виж целия пост
# 3
Niama strashno  .Az povrashtah pochti do poslednia mesec.Imah prekasvane na 5-ia mesec  i biah na more.Ne se pritesniavai ,ako mojesh izbiagvai parjeno
Виж целия пост
# 4
не се притеснявай,момичетата са ти писали по-горе.
Виж целия пост
# 5
Точно в третия триместър започнах да повръщам и не съм спирала до края. Преди това не бях повръщала, е веднъж се издрайфах от преяждане.
Виж целия пост
# 6
благодаря ви много за отговорите,това ме успокоява ,защото бях решила че съм единствена с  това повръщане в такъв период от бременността!Сериозно се бях уплашила.И нека попитам все пак bubcheto 15 какво има предвид под други симптоми...
Виж целия пост
# 7
Спрях да повръ6там в дена след раждането..... Crazy.Успех
Виж целия пост
# 8
аз за сега не повръщам, (28гс) , но моя приятелка която никога не е повръщала последните 2 месеца от бременност се скъса да повръща, така че спокойно!:))
Виж целия пост
# 9
И аз повръщам сега от време на време...
Виж целия пост
# 10
До последно си повра6тах,дори ако мине 1 ден без ,за мен не бе6е нормално
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия