От кога с кенгуру?

  • 1 219
  • 24
От кога бебчо мага да го слагам в кенгуру  newsm78
Виж целия пост
# 1
Зависи от кенгуруто. Има си кенгуру за от първия ден, аз имам такова и носих сина си още от излизането от болницата. Но има и такива, които са за много по-късна възраст. На мен ми подариха две, които пък изобщо за нищо не ставаха и ги изхвърлих. Така че внимателно в изброа, струва си да дадеш повече пари и после ще си доволна.
Виж целия пост
# 2
Ние го ползвахме след 4 месец.
Виж целия пост
# 3
Ние ползвахме такова за след 2-рия мес. /с твърд гръб/  Peace
Виж целия пост
# 4
Зависи от кенгуруто . Нашето беше от 0 месеца - с твърд гръб и подложка за главичката .
Сложих малкия в него , когато беше на около 1 месец  Grinning
Виж целия пост
# 5
аз ли4но го ползвах от 2-я месец,но много рядко.много ми теже6е малката.заболяваха ме ръцете и гърба.една приятелка си поръ4а от американски саит,кенгуро, което е страни4но.каза,4е е много по-удобно от стандартния модел.не бе6е и скъпо-60$.ако те интересува мога да я попитам за саита.
Виж целия пост
# 6
Аз я сложих чак в 4я месец,защото тогава го купих,но може и по-рано.
Виж целия пост
# 7
Стига да е с твърдо гръбче и на бебето да му е удобно вътре-още от първите дни. Много му е любимо на Крисчо, но вече доста натежа Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
След 3-я месец го ползвахме. Peace
Виж целия пост
# 9
Зависи от кенгуруто . Нашето беше от 0 месеца - с твърд гръб и подложка за главичката .
Сложих малкия в него , когато беше на около 1 месец  Grinning

и аз! нашето е това
Виж целия пост
# 10
ние сме от края на първия месец с кенгуро,особено по магазините е доста удобно ,но все пак зависи и от самото кенгуро ,нашето е на Chipolino и става да носиш детето дори и в легнало положение
Виж целия пост
# 11
Зависи от кенгуруто . Нашето беше от 0 месеца - с твърд гръб и подложка за главичката .
Сложих малкия в него , когато беше на около 1 месец  Grinning

и аз! нашето е това

И нашето е такова, сложих го още на две седмици ва първата разходка - много е удобно Peace
Виж целия пост
# 12
Ако си купиш кенгуру за новородено с твърд гръб и опора за главата можеш съвсем малко да го слагаш. Hug
Виж целия пост
# 13
Аз го използвам след като навърши 1 месец-с твърд гръб-няма на кого да го оставям през деня и когато ми трябваше нещо от магазина например ходех с него Simple Smile.
Виж целия пост
# 14
След 3-я месец я слагах в кенгуру.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия