За сокчетата на Ганчев???

  • 525
  • 12
Здравейте, искам да ви попитам дали сте давали сокчета на ганчев на 6 месеца и то от портокал и горски плодове. Или самите плодове не са подходящи, а и са готови приготвени. Посаветвайте ме дали да и давам.  newsm78
Виж целия пост
# 1
това сокче което казваш не е ли в синя кутийка- ако е така то е за деца над 1год. На мойте деца нкога не съм давала купени сокчета, само пресни домашни. Портокалът и горските плодове са алергени, дават се над годинка.
Виж целия пост
# 2
това сокче което казваш не е ли в синя кутийка- ако е така то е за деца над 1год. На мойте деца нкога не съм давала купени сокчета, само пресни домашни. Портокалът и горските плодове са алергени, дават се над годинка.

Ako e в синя кутийка май е за над 9 несеца. Аз съм купувала всички други, но портокал и горски плодове - не.
Виж целия пост
# 3
Да, в синя кутийка е. Аз съм давала пюрета с портокал и не е имало проблем. Това, е че не са пресни. Благодаря за отговорите и май няма да бързам с даването им.  bouquet
Виж целия пост
# 4
По-добре не давай, ако изобщо решиш да даваш, нека е над годинка.
Виж целия пост
# 5
Аз пък знам,че сините кутийки са след годинка.При всички случаи сте още малки за тези плодове.
Виж целия пост
# 6
Не и не бих дала изобщо.
Освен прясно изцеден сок, другото са боклуци.
Виж целия пост
# 7
Давам само прясно изцеден сок! Peace
Виж целия пост
# 8
Предпочитам да му давам пресен плод Peace
Виж целия пост
# 9
Не, не съм давал готов сок, а и не бих дала, особено на Ганчев. По-удачно е да се дават прясно изцедени сокове.
Виж целия пост
# 10
Цитат
Ako e в синя кутийка май е за над 9 несеца. Аз съм купувала всички други, но портокал и горски плодове - не.
Сигурна съм, че сините кутийки  на Ганчев са за деца над 1год.
Виж целия пост
# 11
Az gi polzvam , predimno iabalka  ,iabalka i morkov
Inache ne izcejdam  plodove,a gi starja i gi davam s lajichka ili pribaveni kam kisel  Portokal ,mandarini ,banan i kivi gi davam bez obrabotka


Аз ги ползвам, предимно ябълка, ябълка и морков
Иначе не изцеждам плодове, а ги стържа и ги давам с лъжичка или прибавени към кисел Портокал, мандарини, банан и киви ги давам без обработка

Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 12
 Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия