Парфюмът Дивайн на Орифлейм

  • 5 848
  • 40
Момичета много искам да си взема парфюмът Дивайн на орифлейм,но искам да ви попитам дали е траен,защото знам че тези на Авон са много нетрайни  newsm78
Виж целия пост
# 1
Това беше първият парфюм на Орифлейм,който си харесах и си взех и според мен е  доста силен и траен. Peace
Виж целия пост
# 2
Траен е и е много хубав, ама е липсващ продукт от декември месец  Sad
Виж целия пост
# 3
Траен е и е много хубав, ама е липсващ продукт от декември месец  Sad

ТАКА ли ?  Ти откъде знаеш? А аз тамън се наканих да си ги взема  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
   Според мен пък въобще не е траен. А иначе ароматът е хубав!
Виж целия пост
# 5
страхотен ,невероятен,траен, абе прекрасен аромат...но според мен летен  Peace
Виж целия пост
# 6
   Според мен пък въобще не е траен. А иначе ароматът е хубав!
страхотен ,невероятен,траен, абе прекрасен аромат...но според мен летен  Peace

лошо  newsm78
Виж целия пост
# 7
хубав е парфюма, ама как по един си харесвате, аз като почна и всичките ги харесвам и немога да избера 3 дни Joy
Виж целия пост
# 8
Траен е и е много хубав, ама е липсващ продукт от декември месец  Sad

ТАКА ли ?  Ти откъде знаеш? А аз тамън се наканих да си ги взема  Crossing Arms

Една клиентка си го поръча декември месец още, беше на промоция, но се изчерпа бързо и не успях да го хвана в наличност, та сега ми е в чакаща поръчка. Първоначално щеше да го доставят на 15ти януари, но сега пише "липсващ продукт, няма информация"  Close
Виж целия пост
# 9
Дивайн е наистина хубав. Най-любим, обаче, от парфюмите на Орифлейм винаги е бил и ще бъде Сирийн  Peace
Виж целия пост
# 10
аз пък Екла от както излезе си го харесах и досега си ми е любим Crazy
Виж целия пост
# 11
А какво ще кажете за AIR, FIRE и ICE, които са на промоция сега? Аз си поръчах AIR.

От Орифлейм имам ELVIE и оранжевия от Aromacare, очарована съм и от двата аромата. Мога да кажа, че като цяло ароматите на Орифлейм много ми допадат.
Виж целия пост
# 12
А какво ще кажете за AIR, FIRE и ICE, които са на промоция сега? Аз си поръчах AIR.

От Орифлейм имам ELVIE и оранжевия от Aromacare, очарована съм и от двата аромата. Мога да кажа, че като цяло ароматите на Орифлейм много ми допадат.

AIR, FIRE и ICE  не са трайни. Иначе на миризма са ОК. Аз лично в момента имам ICE, но се пръскам честичко, за да има "ефект"  Wink
Виж целия пост
# 13
Много е хубав и е траен.
Виж целия пост
# 14
Ще дойде на 26.01 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия