Правене на бебе,веднага след употребата на противозачатъчни!Вредно или не ?

  • 2 682
  • 24
Здравейте, момичета!Не случайно питам дали пречат или помагат противозачатъчните при правене на малки ангелчета!Много от хората твърдят че ако си взимал хапчета то трябва да мине поне 6 м. и тогава да се почват опитите,други твърдят че не пречи и веднага,а най - странното твърдение е това че ако си пила хапчета то те ще ти помогнат за зачеването,да но не е ли вредно и изобщо има ли такова нещо?! newsm78.Не знам кой казва истината ако вие знаете моля кажете. Thinking
Виж целия пост
# 1
Не, спокойно. Веднага след като ги спреш можеш да започваш опитите. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Нищо не пречи,мила.Работете по въпроса! Hug Hug HugУСПЕХ в бебеправенето  bouquet
Виж целия пост
# 3
Лично аз бях на противозачатъчни Mercilon пет години. Когато решихме, че ще правим бебе ги спрях и след това се пазихме още три месеца. Не мога да ти кажа защо. От някъде бях чула, че трябва да се изчисти организма, а и болките които имах по време на първите две менстуации след хапчетата все пак ме наведоха на мисълта, че влизам в релси. Въпреки всичко, казват че няма никакви пречки за бебеправенето веднага след прием на противозачатъчни и даже се забременявало по - лесно, но не знам.
Виж целия пост
# 4
Казват даже, че шанса за близнаци след прием на противозачатъчни, е много по-голям  Flutter
Успех  Hug
Виж целия пост
# 5
Леле,май започвам да се колебая  Confused,аз лично за себеси не бих искала близначета не че нещо ,но просто не ми допада,да но пак както казвате шансът за забременяване е по голям и малко се изкушавам  Crazy,да но пак след толкова чакане май не е много удачно да имам и претенций  Hug,ами много ви благодаря за одговорите всички тука сте много мили и за мене е чест че точно с вас всички си контактувам   newsm51
Виж целия пост
# 6
Въобще не пречи!!! Действайте по въпроса!!! Правете любов, а не бебе!!!

Успех...
Виж целия пост
# 7
Индивидуално е, но аз след спиране на противоза4. забремениах веднага, но полу4их етопик бременост, супер неприятно и лекара каза, 4е  е от противоза4. Направих спонтанен аборт и сега знам, 4е се 4ака, след спиране на противоз., а не се деиства веднага.
Има много маика забременели така, но риска е риск.
Виж целия пост
# 8
Не, спокойно. Веднага след като ги спреш можеш да започваш опитите. Simple Smile
Peace
Виж целия пост
# 9
Не пречи, спокойно  Grinning
Виж целия пост
# 10
Надявам се че сте прави,но все пак ме озадъчи това което казва miao69 Thinking,аз ви питам не защото пия ,а защото много хора ме карат да почна да пия  Sick и после да съм правила опити.Но всички те не са го пробвали ,а иначе ме карат.Точно това ме накара да се замисля newsm78,и да потърся мнение на по компетентни хора.Незнам до колко ми мислят доброто,защото както на всички е известно хората са много завистливи,а около мен всички който ми се пишат на приятелки са ужасно завистливи , затова не им вярвам и търся други мнения,независимо от това за какво се касае.Радвам се че открих този форум  Hug.Всички сте направо страхотни много мили,незнам как да си изразя радостта която изпитвам .Благодаря на всички ви  newsm51.
Виж целия пост
# 11
При едно то посещенията си при гинеколога ми /след като бях започнала да пия хапчета/ го попитах ако искаме да започнем опити за бебче, трябва ли нещо по-специално да се прави? Отговорът беше: Просто ги спираш, но е хубаво да се изчака да мине първата менструация Wink Когато му дойде времето, постъпих точно така, но пък ни отне 4 мес. докато забременея. Всичко си е строго индивидуално.
А за близнаците си мисля, че други са факторите, които повлияват...
Успех с бебеправенето   bouquet
Виж целия пост
# 12
Момичета,имам и една много добра приятелка която забравих да спомена.Тя е човека който със сигорност ще ми даде единствено съвет който ще е правилен.Сигорна съм че някой от вас я знаят ,тука никнейма и е "Si Key " - Сели.Тези от вас който я знаят съм сигорна че мислят само хубави неща за нея и знаят че тя е прекрасен човек newsm03.Казвам това понеже във по горното ми писмо сложих всичките си приятелки под общ знаменател ,а тя няма нищо общо със тях.
Виж целия пост
# 13
zdraveite!iskam samo da vi spodelia s men kak se polu4i.az bqh na protivoza4ata4ni-Cilest okolo 3g i kogato mina svatbata mi re6ihme,4e sme gotovi ve4e za bebe!okaza se oba4e,4e nie sme gotovi,no to ne stava tolkova lesno!sprqh CIlest-a i vednaga zapo4nahme opitite,no bebeto stana 4ak sled 9meseca! taka 4e deistvaite-ne gubete vreme!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 14
Забременях от първия опит. Успех в бебеправенето  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия