Болки в гръбначния стълб след раждане

  • 1 592
  • 11
Здравейте! Имам един проблем - много ме боли гръбначния стълб, най-вече сутрин като се събудя или когато дълго време стоя права. Личната ми изписа Калций и някакви други лекарства, но така и не ми обясни точно на какво се дължи. Вие имахте ли подобен проблем след раждането? Моля ви споделете как сте се справили. При мен това продължава вече 2 месеца ...
Виж целия пост
# 1
И мен все още ме боли. Обяснявам си го че е от това дето се навеждам за да вдигам малката, а тя си е тежичка.
Консултирай се и с друг лекар. 
Виж целия пост
# 2
И мен ме болеще доста дълго време, особено там, където ми бяха поставяли епидуралната упойка. Иначе доколкото знам боли, защото няколко месеца се изкривява от тежеста на корема, а сега като го няма корема, гръбначния стълб си възвръща правилната позиция.
Виж целия пост
# 3
Ако си раждала с епидурална е възможно да е от нея. Имам познати, на които им мина 4 месеца след раждането.
Виж целия пост
# 4
Имах болки и още как! Като стана нетърпимо отидох на физиотерапевт и ме просвети за измененията в стоежа, изкривяване от бременността, отпускане на тазовото дъно и още сумати неща  #Crazy След доста процедури и специална възстановителна кинезитерапия съм вече почти ОК! Горещо ти препоръчвам да се посъветваш с физиотерапевт-все пак със сигурност разбира повече от джи пи-то..., а и да не чакаш много, защото по-добре едва ли ще стане, а дечицата почват да тежат все повече и...  Crazy
Виж целия пост
# 5
И мен все още си ме наболва, като стоя права дълго време или като седя и стана изведнъж са ми необходими няколко секунди за да се адаптирам и да тръгна да вървя нормално изправена.
Виж целия пост
# 6
И аз съм от потърпевшите.От както съм родила вече 1г и 6м. съм със страхотни болки.Дори и вечер ми е трудно спането.Не мога да се обърна.Големи болки.Казаха ми ,че са от честото вдигане на малкия.За сега не съм посещавала лекарския кабинет,но смятам скоро да го направя Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички ви за отговорите. Успокоих се, че е от бременността и че все пак ще мине някога Sad
Виж целия пост
# 8
О, боля си ме доста време, поносимо. А и сега, 4 години след раждането, понякога ме боли.
Виж целия пост
# 9
Мен също меболеше доста време. И аз бях с епидурална упойка, и се бях уплашиладанее някаква нежелана реакция, но отмина.
Сега пак меболи кръста и гърба, но то вече е от претоварване с 15 - килограмовата тежест, която мъкна насам-натам ...........
Виж целия пост
# 10
Pri men bolkite biaha strashni ,dvata sam padala taka me otsichashe dage i snimka pravih.Iznenada izkriviavane na grabn stalb Predi da zabremeniea biah prava kato svesht {pravena mi beshe snimka vav vrazka s dryga bolest} Taka che ne beshe "ychenich izkriviavane" kakto reagiraha v parvia moment.Ama kato gi sravniha ziapnaha
Pih kakvi li ne lekarstva za oblekchavane .Shtom gi spra stava strashno
Nakraia sniakakvi bilki se mazah i sega me boli samo zimno vreme i vtorata bremenost si sediah v kashti po-vechko lejah
Taka che nikoga ne prenebregvai bolegkite 
Dano otshymi  Peace
Виж целия пост
# 11
Мен също меболеше доста време. И аз бях с епидурална упойка, и се бях уплашиладанее някаква нежелана реакция, но отмина.
Сега пак меболи кръста и гърба, но то вече е от претоварване с 15 - килограмовата тежест, която мъкна насам-натам ...........
И аз така, след гърба започна кръста. Май пак ще искам физиотерапия от личната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия