Рязяне на миглите на бебе?!

  • 7 278
  • 118
Моля ви споделете дали сте чували за това, че е хубаво да се подрежат миглите на бебето и то докато е съвсем малко, за да се сгъстят и станат по-дълги  Crazy

Наскоро го разбрах, но не смятам да го правя  Naughty

Пускам темата от чисто любопитство!
Виж целия пост
# 1
Чувала съм, но ми звучи зле Naughty
Виж целия пост
# 2
Поредната дивотия!Чувала съм, че някои го правят посъветвани от баби, лели,майки...Аз не бих го направила,още повече, знам че ефект от това НЯМА!
Виж целия пост
# 3
и аз съм го чувавала, но не мисля да го правя,ние така или иначе си имаме супер дълги мигли Peace
Виж целия пост
# 4
Чувала съм, но не съм го прилагала на моето дете.Според мен е глупост.
Виж целия пост
# 5
На мен майка ми ми ги е ряzала...Неzнам дали е от това,но имам супер дълги мигли...дори не полzвам спирала,zа6тото иzглеждам иzкуствена като кукла....Въпреки това не бих го направила на мое дете...
Виж целия пост
# 6
Според мен е голяма глупост.
Само си представи, какво може да стане, при едно рязко движение на детето - на мен дори не ми се изрича. Praynig
Виж целия пост
# 7
Когато брат ми беше бебе, жените в парка често питаха майка ни дали му е рязала миглите, че са толкова дълги  Laughing  Тя, естествено, не го е правила, но това май е доста разпространено вярване... Лично аз нямам никакво намерение да се занимавам с рязане на мигли  Naughty И без подобни "грижи" моето гардже ще си е най-хубавото  baby_neutral   Grinning
Виж целия пост
# 8


Според мен е голяма глупост.
Само си представи, какво може да стане, при едно рязко движение на детето - на мен дори не ми се изрича. Praynig

Подкрепям
Виж целия пост
# 9
На мен са ми ги рязали, но според мен няма ефект. Това си е до ген. Като стригането на косата.  Peace
Виж целия пост
# 10
Голяма глупост. ooooh! Не съм и не бих направила подобно нещо.
Виж целия пост
# 11
Всички надявам се знаем,че това е генетично заложено,както и всички други косми, които растат.
Аз лично видях,че кумата ми ,която е интелигентен човек (вишистка) беше отрязала миглите на дъщеря си и направо онемях-това беше преди 14 години..........така или иначе дъщеря и има нейните мигли - редки и прави.........така чеееее - нищо не може да се направи по въпроса.
Виж целия пост
# 12
стига бе, хора  hahaha
Виж целия пост
# 13
Това ми е в личния Топ 5 на най-големите гаври с бебета Stop
Виж целия пост
# 14
звучи ужасно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия