За влажността

  • 3 454
  • 15
Някой знае ли колко трябва да е влажността в проценти горе-долу?
Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Влажността на кое и къде?
Виж целия пост
# 2
Между 40 и 60 процента е най- добрата влажност.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Sim
Влажността на кое и къде?


На стаята, в която спи бебето.  Embarassed

Цитат на: secretgarden
Между 40 и 60 процента е най- добрата влажност.


Мерси Simple Smile Ние купихме някаква джаджа, която показва влажността, температура и часа и според нея влажността в стаята е около 37 %. Много ли е малко?
Виж целия пост
# 4
Ами, ако са му сухи сополчетата, значи е малко, ако не са -не е ...
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Altie
Цитат на: Sim
Влажността на кое и къде?


На стаята, в която спи бебето.  Embarassed

Цитат на: secretgarden
Между 40 и 60 процента е най- добрата влажност.


Мерси Simple Smile Ние купихме някаква джаджа, която показва влажността, температура и часа и според нея влажността в стаята е около 37 %. Много ли е малко?


А колко струва горе-долу тази джаджа и откъде би могло да се купи? Не съм виждала досега Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Ani111

А колко струва горе-долу тази джаджа и откъде би могло да се купи? Не съм виждала досега Simple Smile


И аз това исках да попитам  Wink
Виж целия пост
# 7
Ние си купихме един часовник от ТСМ, който показва и температурата, и влажността на въздуха. Не мога да си спомня колко точно струваше (беше през март), но мисля че някъде около 20 лв. У нас влажността навъздуха в момента е 59 %.
Виж целия пост
# 8
Ние имаме също джаджа и на тази за измерването на влажността на деленията между 50 и 70 пише Нормална.
Виж целия пост
# 9
Цитат на: Ani111
А колко струва горе-долу тази джаджа и откъде би могло да се купи? Не съм виждала досега Simple Smile


25 лв. От Халите. Влажността се качи на 40 Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Педиатърката все препоръчва да слагам на парното една купичка с вода-ултрамодерен овлажнител на въздуха. Обаче, ако я попитам колко трябва да бъде млажвостта в стаята на бебето сигурно ще се пули, ли пули.. Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 11
И на нашия пише нормално 50-75%
Виж целия пост
# 12
Ето тук http://www.abbott.ca/eng/nutrition/bcb-01.html пише, че влажността в стаята на бебето трябва да се поддържа на около 40%[/url]
Виж целия пост
# 13
За бебета съм чела най-добро 30-60% HG.
Виж целия пост
# 14
Ако някоя от вас се интересува продавам овлажнител Уфеса /неупотребяван/ за 50 лв. в гаранция до 01.12.2006
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия