Кое да избера?

  • 553
  • 6
Здравейте на всички!
Не съм майка, не мисля и скоро да ставам, но чета този форум редовно, защото тук има много полезни и интересни неща.  thumbsup Реших да пусна една тема, защото не видях никъде във форума писано точно по този въпрос. Ако все пак има се извинявам за повторението. Аз съм на 18 години и имам мазна и проблемна кожа. Използвала съм какво ли не, но за сега не съм успяла да се справя с проблема. В момента използвам Elea Dermaclar, но не съм доволна и искам да сменя продуктите си за лице. Та сега идва проблема. Рових се по много форуми и доста доволни има от L`oreal Pure Zone, та аз си мислех тази серия да си купя. Но попаднах на едни други продукти на Sebamed и започнах да се замилсям за тях. За съжаления няма писано по форумите дали са доволни от тях(специално от продуктите за проблемна кожа и акне). А и като за край една позната ми подметна за някакви български на Родиола и вече наистина незнам какво да си взема. Та ще помоля всички, които са ползвали някой от 3-те продукта или имат някакво наблюдение дали са добри, да помогнат, че да си купя поне веднъж нещо, което наистина ще ми помогне.  newsm17
Благодаря предварително! omm
Виж целия пост
# 1
още преди да го споменеш се сетих за L'OREAL pure zone ,това е невероятна серия точно за твоя проблем и тип кожа.Понеже аз държа на качественната козметика и използвам само подбрана,бих ти я препоръчала горещо,само не очакваи мигновенни резултати ,иска се постоянство и търпение,гарантирам за резултата-успех  bouquet
Виж целия пост
# 2
Garnier Pure-Shine Control Moisturiser
Хидратиращ,матиращ крем,регулира и абсорбира излишъка от себум.Антибактериален.
Много съм доволна  bouquet
Виж целия пост
# 3
Според мен е по добре за такъв проблен да си вземеш от аптеките Зинерит. Той е като тоник и се маже сутрин и вечер. Много помага за премахване на акне.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за мненията. И все пак няма ли някой да каже нещо за Sebamed?  newsm78 Никой ли не го е използвал?
Виж целия пост
# 5
при мен лично l`oreal pure zone изобщо няма никакъв ефект - както с него, така и без него. бая време го ползвам и положението е все същото. Thinking
Виж целия пост
# 6
то изобщо Л'Ореал не е кой знае каква козметика. да ме извиняват феновете Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия