За филма "Терминалът" и разни други неща...

  • 600
  • 1
Цял ден го дърпам от разни торент сайтове и все попадам на прецакани версии (липсват части от филма - я по средата, я от края).
А иначе много ми харесва, а и Том Ханкс ми е много забавен като каже "Мамка му!" Joy
Та реших да съчетая две в едно с тази тема - откъде мога да си дръпна пълна версия е единият ми въпрос (моля,препоръчвайте ми само, ако лично сте се убедили в качеството; досега пробвах замундата и бол.бг, както и кварталния си сървър - бг мрежа). А другият ми въпрос е свързан с това, че този филм е един от малкото, които хем са ме разсмивали, хем са ме умилявали и разплаквали на моменти.
Та има ли за вас такива филми, гледали ли сте "Терминалът" и дали наистина има обещания, заради които си струва да се борим, докато ги изпълним (както героят на Том Ханкс)?
На мен лично много ми хареса как главният герой прие ситуацията, в която беше изпаднал и съумя да си изгради някакъв свят, успя да съхрани в себе си надеждата и силата, за да чака...Да чака денят, в който ще бъде способен да изпълни поетото към баща му обещание. Хареса ми как не напусна летището, когато началникът на охраната му хвърли тази уловка; хареса ми как помогна на руснака с хапчетата; хареса ми как някакси стана герой на всички онези знайни и незнайни хора, които работят всеки ден на огромното летище и как те го подкрепяха.
Малко е късно (по-скоро рано сутринта), та не мога да си събера съвсем мислите, ама се надявам, че ме разбрахте. Hug
Та така...Ако имате да споделите нещо по темата (не само за този филм, а въобще за филмите, които са ви докоснали по някакъв по-специален начин, които са успяли да ви накарат да се смеете през сълзи, а може и откъсчета да разказвате), мисля че ще бъде хубаво.
А ако можете и да ми кажете откъде да си дръпна целия филм, направо цена няма да имате! Защото така и не можах да го догледам докрая Sad

Поздрави! Hug
Виж целия пост
# 1
По принцип съм много емоционална и изключително много ми въздейства "Отвъд граници" с Джоли, много тежък филм-поне за мен! Колкото и пъти да го гледам, не мога да спра сълзите си на моменти... а и факта, че голяма част от кадрите не са режисирана измислица... Weary
Иначе за "Терминалът" гледах го отдавна, но да си призная не ми направи кой знае какво впечатление...но може би е защото проспах по-голямата част от него. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия