Мнения за кашата на "Милупа" с бисквити.

  • 1 540
  • 25
Моля за вашите мнения за кашата на "Милупа" с бисквити.
Ние ползваме тези каши без проблем, но сега от кашата с бисквити повръща и затова купих друга.
Искам да ви питам вие имали ли сте такъв проблем.
Мисля, че бисквитките не могат да се разтворят добре и това и дразни гърлото и повръща.
Виж целия пост
# 1
Не е имала проблеми, вземи и на Хумана, ако държиш да е бисквитена кашата на щерката повече и харесва тази на Хумана.
Виж целия пост
# 2
Купувам предимно храни на Милупа, в това число и кашите....всъщност само те се разтварят идеално, не съм имала проблем с бисквитената каша.
Виж целия пост
# 3
Бебка не я хареса, затова се наложи да я смеся с една на Нестле, за да я изяде! feeding
Виж целия пост
# 4
Никакви проблеми не са имали моите деца от кашите на Милупа. За мен това са най-добрите каши.
Виж целия пост
# 5
Всички каши на Милупа, включително и тази, са ноемр 1.
Едва ли повръща от това, освен това бисквитите в нея не са на парченца, за да дразнят.
Може би й идва много количеството или я правиш много гъста.
Виж целия пост
# 6
Това е любимата ни каша.Много я харесва.Не сме имали подобни проблеми.Наистина може би ако я поразредиш малко може да я приеме.
Виж целия пост
# 7
Не, не сме имали такъв проблем. Дори много й хареса feeding
Виж целия пост
# 8
Никакви проблеми не са имали моите деца от кашите на Милупа. За мен това са най-добрите каши.
Peace
Виж целия пост
# 9
Според мен не е от кашата. Бисквитте вътре са супер фино смлени, така че не биха могли да предизвикат повръщане. дъщеря ми никога не е имала проблем с тези каши.
Виж целия пост
# 10
Елена много обичаше тази каша. Не  е имала никакви проблеми!
Виж целия пост
# 11
Не я ядеме изобщо Thinking
Виж целия пост
# 12
яде с удоволствие бисквитената каша на Хумана, на Милупа не съм му давала....
Виж целия пост
# 13
Всички каши на Милупа, включително и тази, са ноемр 1.
Едва ли повръща от това, освен това бисквитите в нея не са на парченца, за да дразнят.
Може би й идва много количеството или я правиш много гъста.
Peace
Виж целия пост
# 14
Всички каши на Милупа, включително и тази, са ноемр 1.
Едва ли повръща от това, освен това бисквитите в нея не са на парченца, за да дразнят.
Може би й идва много количеството или я правиш много гъста.

 Peace
Или просто не я харесва! Разни деца - разни вкусове! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия