Какви зеленчукови пюрета ядът децата ви

  • 3 814
  • 20
За първи път пускам анкета така че ако съм сгрешила нещо моля да ме извините.
Любопитно ми е как се хранят децата ни. Каква част от родителите предпочитат купешките пюрета и кои са най-харесвани. Също така колко майки са записали децата си на кухня.
За съжаление може да се зададе само един въпрос а така неможе да се получи много реална информация. Но все пак ще ми е приятно да отговорите на въпросчето.
Виж целия пост
# 1
Бебо яде най-много Хипп и Семпер, защото такива му купувам. Гербер също са хубави. Аз купувам само месните, защото другите си ги правя сама вкъщи.
Виж целия пост
# 2
Виж тази анкета  Flutter
Аз давам само готови пюрета на Hipp.
Виж целия пост
# 3
Домашни, аз не мога да готвя за големи, но на тези съм специалист, поне според детето.
Виж целия пост
# 4
Захраних с готовите зеленчукови пюрета на Хип и като свикна с новата храна минахме на домашно приготвени, които хапва с голям апетит.
Виж целия пост
# 5
Основно с домашно приготвени. Понякога за разнообразие му купувам на Hipp или Ганчев.
Виж целия пост
# 6
Зеленчуковите са предимно Ам-Ам и домашни. На Ганчев купувам единствено пюрето с пуйка. Плодовите са ни пак на Ам-Ам.
Виж целия пост
# 7
Хип и Нестле.Другите не ги харесва.Домашни също правя.
Виж целия пост
# 8
Гласувах за пюрета от кухнята, защото пет дни от седмицата се храним с такива. Но иначе зеленчукови давам на "Ам-Ам", "Мандев" и понякога на "Ганчев", въпреки че не ми харесват. Давам и на "Нестле", но нямат разнообразие. Тия на "Хип" изобщо не й харесват на Мони.
Виж целия пост
# 9
Гласувах с домашни, но много често давам и Хип-ски
Виж целия пост
# 10
Какви зеленчукови пюрета давате от готовите? Гледам че почти всички са някакви смески. Аз купих ранни моркови и морков +тиква на Хип и сега се чудя какво друго да взема. Извинявам се че се намесвам в темата! Grinning
Виж целия пост
# 11
Цитат на: mam@
Виж тази анкета  Flutter
Аз давам само готови пюрета на Hipp.


анкетата е хубаво но не изчерпва въпроса за детската кухня което напрактика е смисъла на моята анкета. Ако имах възможността да задам два въпроса или даже повече щях да ги разделя но...
Виж целия пост
# 12
Оги яде само домашни зеленчукови пюрета.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: reni
Какви зеленчукови пюрета давате от готовите? Гледам че почти всички са някакви смески. Аз купих ранни моркови и морков +тиква на Хип и сега се чудя какво друго да взема. Извинявам се че се намесвам в темата! Grinning


Ами има и картоф и морков, после има картоф, морков и грах, има картоф и тиква, картоф и спанак, тиква и ябълка, ябълки и сливи, и така постепенно ти се събират все повече и повече.

Иначе, както писах и в другата анкета - плодови основно ХИП, зеленчукови и месни основно домашни, риба - Ганчев (друго не ядат!).
Виж целия пост
# 14
Semper и HIPP  когато бяхме малки Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия