Дали съм бременна? (извадено от Първи / ранни признаци за бременност)

  • 11 415
  • 16
Здравейте!
Много ми хареса този форум и реших да се регистрирам днес и да пиша и аз...
Този месец решихме с моя съпруг да  опитваме да имаме бебе. Менструацията ми е редовна (на 29-31 ден ми идва и продължава 6 дни), последно ми дойде на 14.XII и откакто ми свърши сме правили само 3 пъти любов. Вчера цял ден четох за симптомите на ранната бременност и осъзнах, че имам някои симптоми (освен ако не си внушавам де) и цяла вачер сънувах, че съм бременна, сънувах бебета   baby_neutral и на няколко пъти се събуждах  ooooh! , спах доста неспокойно . А днес са по- осезателни тези симптоми- понаболява ме кръста, гърдите също ме понаболяват, зърната ме болят при допир, а най- странното е, че вдигам трети ден температура- 37,2 градуса, вчера видях върху бельото си малко, много бледорозово петно( не знам каква е причината), освен това ме наболява и сърцето и се оригвам доста... newsm78. Седмица преди да ми дойде също започват да ме болят гърдите, дори и коремът, но ми остават 12-14 дни до тогава...Не знам какво да си мисля, не смея да се надявам, че да не се разочаровам  Embarassed Но възможно ли е да съм бременна?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Здравейте момичета
чЕТА ВИ ДОСТА ОТДАВНА ВАШИТЕ ТЕМИЧКИ.АЗ СЪЩО СЪМ НА РЕДА НА ОПАШКАТА ЗА БЕБЕ.
Миналата година бях бременна-сега от 4 месеца правим опити за бебе.Но нещо нестава.Честно казано не си спомням много признаците от миналата бременост-само знам 4е не ми бе6е ло6о.Този месец ми доиде на 2-ри декември аз немога да си определя цикъла на колко дни ми е за6тото ту ми идва на 28-ия ден ту на 30-тия.Та сега по мой из4исления трябва да ми дойде на 2-ри януари.Но от 2 дена ми е не6то много ло6о на корема.Боле6е ме корема преди 2 дена като за мензис,и кръста ме болеше много.Но това отмина.Мислех 4е 6те ми дойде ама не ми дойде.Тази сутрин си правих тест за бременост и имах една 4ерти4ка само.Силно се надявах да бяха две 4ерти4ки.Но имам странното предчуствие 4е съм бременна.-даже ми е леко ло6о от в4ера.И аз незнам какво става.Уж имам опит с забременяването ама този път съм пас направо.Кога от4итат тез тестове.Миналата год.си правих 2 дена преди да ми доиде тест и има6е лееко бледо розова 4ерти4ка-бе6е със тест Шуър4ек.А сега правих тест Престо-силно съм за4удена може ли да съм бременна а този тест ни6то да не ми е от4ел.
Виж целия пост
# 2
hora zdraveite 4estita nova godina parvo Simple Smile iskam da popitam ne6to  i znam 4e tuk ne e to4noto mqsto no nz kade druga de go naravq ... trqbva6e da mi doide na 27 dekemvri...a o6te ne e i nqmam nikakvi priznaci,ne iskam da zabremenqvam i sam mn pritesnena za6toto obiknovenno mi idva na vreme ... moqt pritel me uspokoqva 4e tozi mesec sam qla mn protokali i tn v koito ima mn vitamin C ( a ot nego mi namalqva) ta mi kazva 4e moje ot tova da mi zakasnqva .. vazmojno li e da e prav i ima li smisal da se pretisnqvam ? 6te vi bada blagodarna ako mi otgovorite vazmojno nai barzo


Пиши на кирилица!!!
Виж целия пост
# 3
направи си тест за бременност и няма да се чудиш повече
Виж целия пост
# 4
Много ще съм ви благодарна, ако отговорите на моя въпрос. Бебеправихме с мъжа ми на 14 ден след цикъл. На другия ден си направих тест за овулация и резултатът беше отрицателен. Какво означава това. Дали съм забременяла или просто трябва да почакам да сл. потенциален цикъл? Много ви благодаря предварително
Виж целия пост
# 5
Здравейте.От скоро съм регистрирана в сайта, но го посещавам редовно.Имам въпрос и много се надявам да ми помогненете.От 2 месеца вече правим опити за бебе.Миналият месец цикълът ми беше на 18-ти, а от една седмица насам ме болят гърдите и усещам някакаво напрежение ниско долу.Дали е добре да посетя лекар или да изчакам да видим какво е станало.Започнах леко да се притеснявам, надявам се да ми дадете съвет.
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Здравейте момичета
чЕТА ВИ ДОСТА ОТДАВНА ВАШИТЕ ТЕМИЧКИ.АЗ СЪЩО СЪМ НА РЕДА НА ОПАШКАТА ЗА БЕБЕ.
Миналата година бях бременна-сега от 4 месеца правим опити за бебе.Но нещо нестава.Честно казано не си спомням много признаците от миналата бременост-само знам 4е не ми бе6е ло6о.Този месец ми доиде на 2-ри декември аз немога да си определя цикъла на колко дни ми е за6тото ту ми идва на 28-ия ден ту на 30-тия.Та сега по мой из4исления трябва да ми дойде на 2-ри януари.Но от 2 дена ми е не6то много ло6о на корема.Боле6е ме корема преди 2 дена като за мензис,и кръста ме болеше много.Но това отмина.Мислех 4е 6те ми дойде ама не ми дойде.Тази сутрин си правих тест за бременост и имах една 4ерти4ка само.Силно се надявах да бяха две 4ерти4ки.Но имам странното предчуствие 4е съм бременна.-даже ми е леко ло6о от в4ера.И аз незнам какво става.Уж имам опит с забременяването ама този път съм пас направо.Кога от4итат тез тестове.Миналата год.си правих 2 дена преди да ми доиде тест и има6е лееко бледо розова 4ерти4ка-бе6е със тест Шуър4ек.А сега правих тест Престо-силно съм за4удена може ли да съм бременна а този тест ни6то да не ми е от4ел.

Здравей ani-bani ! Аз съм в същото положение. Но обратно - първо направих 2 теста с чувствителния Престо -негативни. Днес с шуър чек - бледа втора. Най-добре отиди на лекар. Стискам палци и от сърце ти желая най-прекрасното бебче! Успех!!!
Виж целия пост
# 7
zdraveite az iskam da vi kaja za moite simptomi i samnenia i za savet ako moje ot dva meseca mi idva na datata no mnogo strano samo cheteri dni i to po malko pravih si test no beshe otricatelen a sega pochnaha da me boliat gardite i to dosta ot vreme na vreme mi e gadno hodia po chesto do toaletna i neznam samniavam se za cvetna no nishto ne znam za neia ako moge da mi pomognete shte sam vi blagodarna


Пиши на кирилица!!!
Виж целия пост
# 8
i oshte neshto stomaha mi e podut i useshtam niakakvo balbukane ot vreme na vreme


Пиши на кирилица!!!
Виж целия пост
# 9
Таня, темата ти не е за тук, но набързо ще ти кажа, че е два ли е цветна бременност. По-скоро гърдите те болят заради предстояща овулация. Измери си Т. анално утре сутрин, примерно в 6 часа и ако не е 37 и над нея е почти изключено да е цветна бременност. Другото е да си направиш кръвен тест. Не се вманиачавай за цветни бременности, а си използвай овулацията, за да забременееш наистина. И ако искаш заповядай в седмичната тема.
Виж целия пост
# 10
izmerih si temperaturata tazi sutrin vednaga kato stanah v 8,30 i beshe tochno 37 nito poveche nito po malko kakvo znachi tova  mersi predvaritelno
znam che ne sam za tuk vo kasno vidiah no za prav pat vlizam zatova izvinete me
Виж целия пост
# 11
Позволих си да отворя тема на момичето тук, защото натоварихме първите признаци и маса народ си помисли, че аз имам такива. Модовете ако са добрички няма да се сърдят. Mr. Green

Извадки от темата.

Отговор:

Таня, темата ти не е за тук, но набързо ще ти кажа, че едва ли е цветна бременност. По-скоро гърдите те болят заради предстояща овулация. Измери си Т. анално утре сутрин, примерно в 6 часа и ако не е 37 и над нея е почти изключено да е цветна бременност. Другото е да си направиш кръвен тест. Не се вманиачавай за цветни бременности, а си използвай овулацията, за да забременееш наистина. И ако искаш заповядай в седмичната тема.
 
 
     
отговор на tania_   от тази сутрин
izmerih si temperaturata tazi sutrin vednaga kato stanah v 8,30 i beshe tochno 37 nito poveche nito po malko kakvo znachi tova  mersi predvaritelno
znam che ne sam za tuk vo kasno vidiah no za prav pat vlizam zatova izvinete me 
 
отговор на моя милост
Таня, мисля, че късно си измерила Т. за мен си или около овулация или е днес или е минала. В кой ден от цикъла си?
 
 
Виж целия пост
# 12
Даре, добре направи Hug И аз мислех сутринта да и отговоря в "признаците", но се въздържах, защото вече много щяхме да разводним темата.
Таня, продължавам да поддържам мнението си, че няма бременност. Най-малкото ако си в трети месец /нали съм разбрала правилно, че мислиш, че бременността е от преди два месеца newsm78/, ЧХГ-то е толкова високо вече, че няма начин уринният тест да не го отчете.
Много съжалявам, но това е моето мнение. Ако все пак продължаваш да имаш съмнения, направи кръвен тест - резултатът ще е 100% верен. Успокой се и действай да забременеш наистина Peace
Виж целия пост
# 13
izmerih si temperaturata tazi sutrin vednaga kato stanah v 8,30 i beshe tochno 37 nito poveche nito po malko kakvo znachi tova  mersi predvaritelno
znam che ne sam za tuk vo kasno vidiah no za prav pat vlizam zatova izvinete me
Миличка в профила на Дара има едно бутонче ЛС- там и задай въпросите .
Виж целия пост
# 14
niama nujda da se zatormoziavate tolkova s moite problemi kakto i da e blagodaria vi vse pak
test sam si pravila predi edin mesec gore dolu .shte vidim sled edna sedmica gore dolu kato mi doide kak shte e
niama nujda da se tormozite s men veche  mersi na vsichki za otgovorite


Пиши на кирилица!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия