проблеми с раната след секцио

  • 3 771
  • 19
сутринта забелязох кръв на бикините ми около мястото на разреза. От няколко дни там ме сърбеше но си мислех че е защото раната зараства. И днес забелязах освен малко кръв и нещо поднобно на гной /съвсем леко/. Една приятелка ми каза че най-вероятно избива конец. възможно ли етова и някой имал ли е подобен проблем?
Виж целия пост
# 1
Приятелката ти може и да е права, но трябва да се конслтираш с лекар. А не съм имала такива проблеми. Сърби ме понякога , но нищо от останалите симптоми не съм имала. Обади се на док.
Виж целия пост
# 2
На мен така ми излизаха конците след второто секцио.Но за твое успокоение се консултираи с лекар,според мен е от конците Peace
Виж целия пост
# 3
Това си е операция, все пак! Отиди да те види лекар. За това толкова години е учил, за да е по - наясно.
Виж целия пост
# 4
И аз имах подобен проблем.Но при мен кървенето се получи от вдигането ми на бебо от креватчето му,просто съм си притискала операцията и леко се бе отворила.Но зарасна бързо,като я минавах със спирт,но естествено се консултирах с лекар. NaughtyТака,че и моят съвет е да се обадиш незабавно на лекаря си и да вземеш мерки на време newsm78Всичко ще е наред  bouquet
Виж целия пост
# 5
Това не е нормално,лекар трябва да види.
Виж целия пост
# 6
Аз не съм имала подобни проблеми. За твое успокоение по-добре се консултирай с лекар
Виж целия пост
# 7
точно същата ситуация се пол и при мен.Слагах тупоцин и се оправиха нещата,но за твое успокоение иди да те види лекар
Виж целия пост
# 8
И при мен се получи същото.Няколко дни преди това много ме сърбеше и се беше малко подуло/от дясната страна/.Същия ден пробвах едни дънки в магазин,които се оказаха теснички и точно тогава прокърви.Никакъв проблем по-нататък,но преди това слагах стерилна марля с ихтиол-по съвет на лекаря.
Виж целия пост
# 9
не се притеснявай, това най-вероятно наистина е конец, койте е избил. И на мен ми се случи и аз с див ужас запрепусках към лекарския кабинет на гинеколожката си. Тя ми обясни, че е конец и това е. Аз го бях намазала с риванол, но тя каза, че не било нужно... щяло да си мине.
Виж целия пост
# 10
Най-вероятно е конец и при мен се получи така. Слагай му компрес с риванол - много помага. Аз почиствах мястото със спирт три пъти на ден и после слагах компрес със риванол и се оправих много бързо. Няма страшно! Simple Smile
Виж целия пост
# 11
най-добре е да се консултираш с лекар, аз нямах проблеми с раната
Виж целия пост
# 12
Според мене е редно да се консултираш с доктор, не съм имала такъв проблем при моето секцио.
Виж целия пост
# 13
И аз имах подобен проблем.Но при мен кървенето се получи от вдигането ми на бебо от креватчето му,просто съм си притискала операцията и леко се бе отворила.

След такова прокървяване веднага се консултирах с лекаря си. Препоръча ми да пръскам с Бивацин, но щом не престана кървенето на 3-тия ден ме прати на физиотерапия и тогава с три процедури всичко се оправи.

Каквото и да е, най-добре да си те погледне лекар
Виж целия пост
# 14
На мен така ми излизаха конците след второто секцио.Но за твое успокоение се консултираи с лекар,според мен е от конците Peace
Peace
И аз много се бях уплашила, защото това продължи до като не излезе и последния конец - около 2 месеца. Доктора се шегуваше с мен, че ми излизат от там червата. Това е някаква реакция на организма към конците. Аз правих превръзки с риванол и пръсках с Бивацин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия