колко пъти готвите на ДЕН?

  • 2 501
  • 53
Tova mi hrymna docato obmeniah opit v kylinarnia forym
Moiat liybim nai -obicha vaprosa "yf kakvo da sgotvia"
I imah postavena zadacha vseki den ot meseca da e razlichno,bez da se povtariat.E dokazah che moga . bowuu Kato tova e sytrin ,obed ,vecher.
Pri nas ne se propyska.A pri vas kak e?
Виж целия пост
# 1
2-3 пъти в седмицата. притоплянето на ядене и правенето на сандвичи не ги смятам за готвене. не мога да си представя да готвя всеки ден , камо ли пък по 3 пъти на ден  #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 2
ако реша, мога и повече от месец да не повтарям манджа, че и следобедна закуска да включа.
ама няма кой да яде. през седмицата само вечеряме у дома. в почивните дни имаме поне едно ядене навън и поне едно пропуснато (проспано). често предпочитаме само салати и сирена, което отново не предполага готвене.
та сигурно ми се пада да готвя 0,3 пъти на ден, а може и по-малко.
Виж целия пост
# 3
През ден, готвя отделно на мъжа ми и детето.Но мъжа ми си взима манджа за обяд и свършва бързо.Всеки ден има и закуска, която я меся и приготвям аз, детето също понякога намазва.Но не ми тежи, даже ми доставя удоволствие да съм в кухнята.
Виж целия пост
# 4
0,000000002 примерно...някъде там...пада ми се около 4-5 пъти годишно Mr. Green
Виж целия пост
# 5
2-3 пъти в седмицата. притоплянето на ядене и правенето на сандвичи не ги смятам за готвене. не мога да си представя да готвя всеки ден , камо ли пък по 3 пъти на ден  #Crazy #Crazy #Crazy
И аз така. Ако готвя всеки ден, че и повече от веднъж на ден, то ще се наложи да изхвърлям много храна.
Виж целия пост
# 6
Готвя всеки ден по два пъти.Много рядко се случва по три пъти или пък да прескоча готвенето.Обикновено правя закуска и вечеря,а на обяд-притопляме яденето от вечерта.Не мога да кажа,че ми е писнало,обичам да готвя,често правя и десерт.
Виж целия пост
# 7
Три пъти седмично,за което много съжалявам,защото така детето яде стари манджи,но нямам възможност зьа по-често,ходя на работа.Мечтата ми е да си намеря една симпатична пенсионерка,склонна да се съобразява с представите ми за здравословна храна.
Виж целия пост
# 8
I imah postavena zadacha vseki den ot meseca da e razlichno,bez da se povtariat.E dokazah che moga . bowuu Kato tova e sytrin ,obed ,vecher.
Леле, ако моят любим ми постави такава задача, не знам аз на него каква трябва да му поставя  Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
 На първо място - безсмислено е да готвя толкова - излизаме в 7 и половина сутринта и се прибираме след 8 вечер. У дома само вечеряме, при това не винаги нещо сготвено, а само салата или мезенца с вино. Никой от двама ни няма време да готви толкова много, нито пък ще успеем да изядем приготвеното.
Виж целия пост
# 10
Повече от веднъж на ден, и да искам, не мога. А, аз и не искам.
Виж целия пост
# 11
На първо място - безсмислено е да готвя толкова - излизаме в 7 и половина сутринта и се прибираме след 8 вечер. У дома само вечеряме, при това не винаги нещо сготвено, а само салата или мезенца с вино. Никой от двама ни няма време да готви толкова много, нито пък ще успеем да изядем приготвеното.
Също. Е, ние излизаме 8,30 и се прибираме 18,30-19 ч., но пак е безсмислено. И ние сме по салатите и мезенцата, понякога готова храна- пици, китайско... За мен готвенето е за хора без работа (всмисъл не безработни, а чудещи се какво да правят) Tired
Виж целия пост
# 12
Tova mi hrymna docato obmeniah opit v kylinarnia forym
Moiat liybim nai -obicha vaprosa "yf kakvo da sgotvia"
I imah postavena zadacha vseki den ot meseca da e razlichno,bez da se povtariat.E dokazah che moga . bowuu Kato tova e sytrin ,obed ,vecher.
Pri nas ne se propyska.A pri vas kak e?
Първо-пиши на български.
Второ-заради такива като теб,страдат жени като мен.
Трето-после подскачаме Тони Сопрано като пита вярно ли е,че жените са тъпи.

Гордееш се,че всеки ден приготвяш първо,второ и трето в продължение на месец???И то по поставена от съпруга ти задача...не мога да си представя той ,пък, какво прави за теб цял месец-все различно и по три пъти на ден.
Виж целия пост
# 13
Tova mi hrymna docato obmeniah opit v kylinarnia forym
Moiat liybim nai -obicha vaprosa "yf kakvo da sgotvia"
I imah postavena zadacha vseki den ot meseca da e razlichno,bez da se povtariat.E dokazah che moga . bowuu Kato tova e sytrin ,obed ,vecher.
Pri nas ne se propyska.A pri vas kak e?

 #Crazy #Crazy #Crazy

Моля те не говори такива работи, че ще сънувам кошмари, да не ми постави моя такава задача. Mr. Green Какво е това чудо, какво е това готвене. Ами то излиза, че по цял ден седите и ядете, остава ли ви време за нещо друго. А пък теб не мога да те мисля. ooooh!
Аз готвя 1-2-пъти на седмица и на всички разправям и се оплаквам, че съм се съсипала от готвене, Tired ти направо....................., не знам какво да кажа, нямам думи. Crazy Joy
Виж целия пост
# 14
не мога да си представя той ,пък, какво прави за теб цял месец-все различно и по три пъти на ден.
[/b]
ъхъм, ъхъм  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия