документи по интернет за майчинство до 315 дни

  • 490
  • 3
Някои може ли да ми каже дали е попълвал някакви документи по интернет за удължаване на майчинството до 315 дни и къде точно. Някои майки са пращали по интернет попълнени документи до НОИ,  други само до работодателя. Моля помогнете, че съвсем се оплетох. А и имало някакви срокове до 20 януари.
Виж целия пост
# 1
Работодателят ти би трябвало да те уведомо относно това какви документи трябва да подадеш.Моят засега все още не е наясно,защото и от НОИ не са им подали нужната информация,затова засега изчаквам.Това,което се знае до момента,е че майките в заварено положение(ако си в такова)получават парите си както досега-от работодателя си.Ако разбера нещо допълнително ще ти пиша.
Виж целия пост
# 2
Моят засега все още не е наясно,защото и от НОИ не са им подали нужната информация,затова засега изчаквам.Това,което се знае до момента,е че майките в заварено положение(ако си в такова)получават парите си както досега-от работодателя си.Ако разбера нещо допълнително ще ти пиша.
На мен ми казаха същото и чакам обаждане от офиса до края на месеца за да попълня необходимите документи.
Виж целия пост
# 3
във фирмата в която работя пуснаха документите във вътрешния сайт на компанията и така си ги попълнихме иначе тук във форума бяха пускани подобни...мога да ти пратя на лс. на теб 135те дни са ти изтекли преди НГ нали?

пиши ми налс ако искаш образец на молбата и декларацията... Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия