стъкло в бурканче от пюре

  • 2 389
  • 38
Искам да ви споделя какво ми се случи вчера. Намерих малко стъкло в бурканче от местно пюре на Ганчев. Направо изтръпнах, като си помислих какво можеше да стане, ако не го бях видяла. Както хранех едното бебе с пюрето, ми се видя нещо неестествено в купичката и като го извадих - стъкло, остро, колкото грахово зърно. А бурканчето е цяло, значи не е от него.
Иде ми да ги разстрелям тия от Ганчев. Какъв е тоя контрол на качеството - не знам. И това е за бебешки пюрета.
Пуснах жалба в Комисията за защита на потребителите по Интернет, и ще чакам да видим какво ще  направят. Запазих и стъклото и бурканчето, ако ги искат за доказателство.
Не ми се разправя с медии, но ако не ме информират за мерките, които са взели срещу Ганчев и дотам може да се стигне.
#2gunfire
Виж целия пост
# 1
 #Cussing outУжас
И ние използваме тези пюрета!Много добре си направила,ако се наложи действаи по нататък,ние сме зад теб!!!! #2gunfire
Виж целия пост
# 2
мисля, че това е недопустимо и е трябвало да алармираш и медиите!
Виж целия пост
# 3
Реакцията ти е много правилна  newsm10. Нередностите не трябва да се оставят. Това води до следващи. Педставям си какво е можело да се случи. Имате късмет, дано да е с вас и занапред. Flowers Four Leaf Clover  love001
Виж целия пост
# 4
Ужас!!! Никога няма да купя Ганчев и без това не са хубави, но това е недопустимо!!!!
Пусни темата и в другите форуми към БГ-Мамма, за да разберат пивече майки.
Виж целия пост
# 5
  Мерси ще знам да не купувам такива пюрета. Дано да има реакция.
Виж целия пост
# 6
Аз отдавна съм си казал мнението за Ганчевите пюрета и то не е много ласкаво. Когато изтече срока на годност на някое пюре в склада го преваряват и хайде пак на пазара с нов срок на годност!!! Инфото го имам от човек в производството и умишлено няма да споделям името. Потресена съм от подигравката с нашите деца.
Виж целия пост
# 7
За жалост не само при пюретата на Ганчев се случват такива недопустими според мен неща. Аз преди 2 седмици намерих в месно пюре на Семпер парченца твърд найлон!!!
Виж целия пост
# 8
Винаги съм се съмнявала в качеството на тези пюрета.В България контролът върху производството на всички храни,за съжаление и на детските е изключително занижен,затова и никога не съм купувала тази марка пюрета за детето си.Добре си направила,че си информирала Комисията за защита на потребителите.Аз бих се обърнала и към някоя медия,за да не се стимулира купуването на продукти от подобни производители. #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 9
За жалост не само при пюретата на Ганчев се случват такива недопустими според мен неща. Аз преди 2 седмици намерих в месно пюре на Семпер парченца твърд найлон!!!
#Shocked И в Семпер ли?!!! Ужас.
Виж целия пост
# 10
Благодаря за инфомацията, няма да ги купуваме вече.
Виж целия пост
# 11
мисля, че това е недопустимо и е трябвало да алармираш и медиите!

Да, аз бих го направила Peace Добре е, че си го видяла Peace
Мерси, че сподели - повече няма да прибягвам до техните продукти и без това на вкус са ужас Sick
Виж целия пост
# 12
Бих вдигнала голям шум!!! smile3512
Виж целия пост
# 13
КОШМАР!!! Какви са тези, ще ни затрият децата  #2gunfire Купих 4 точно месни. Досега ядем само HIPP, та тези ги взех за по-нататък, но ще отидат директно в коша  #Cussing out
Някой намирал ли е нещо нередно в HIPP, че вече и за тях почвам да се замислям  newsm78
Виж целия пост
# 14
КОШМАР!!! Какви са тези, ще ни затрият децата  #2gunfire Купих 4 точно месни. Досега ядем само HIPP, та тези ги взех за по-нататък, но ще отидат директно в коша  #Cussing out
Някой намирал ли е нещо нередно в HIPP, че вече и за тях почвам да се замислям  newsm78

Не съм намирала нищо нередно в Хип, поне за сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия