Животът е прекрасен...

  • 1 213
  • 22
..., защото...?(какво е вашето продължение )
И исках да ви попитам, мислите ли че тук на земята оставаме само грешниците, а хората които "отлитат" са тези с чисти души?
Виж целия пост
# 1
...защото...е петък...
Виж целия пост
# 2
всичко е цветя и рози  bouquet
Виж целия пост
# 3

И исках да ви попитам, мислите ли че тук на земята оставаме само грешниците, а хората които "отлитат" са тези с чисти души?

Не, не мисля така.
Виж целия пост
# 4
Защото парите за Цвети са събрани.
Виж целия пост
# 5
И исках да ви попитам, мислите ли че тук на земята оставаме само грешниците, а хората които "отлитат" са тези с чисти души?
Не. Подборът не е на този принцип.

Животът е прекрасен по най-тривиалната причина - дава ни шанс да сме живи.  Simple Smile Щастие е, че се будим всяка сутрин, виждаме, чувстваме, мислим, творим... На мен ми стига! Мисля, че е прекрасно...  Wink
Виж целия пост
# 6
Защото имам страхотен мъж до себе си, когото обичам и от когото съм обичана, защото имам прекрасно дете.
Виж целия пост
# 7
Животът е прекрасен защото ...... е живот, колкото и тривиално да звучи. Защото мога да го живея, защото усещам, че го живея.
А пък не мисля, че има хора със съвсем чисти души (освен децата може би)
Виж целия пост
# 8
А пък не мисля, че има хора със съвсем чисти души (освен децата може би)
Ааа... И на децата не са им чисти. Моята поне не беше...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
... винаги можем да станем по-добри!
Виж целия пост
# 10
А пък не мисля, че има хора със съвсем чисти души (освен децата може би)
Ааа... И на децата не са им чисти. Моята поне не беше...  Rolling Eyes
Нищо не е  нормално в този форум ooooh!
Кас, сподели и ти Crazy
Виж целия пост
# 11
заради любовта... усмивките на децата... добротата на непознатите хора... очакването....
Заради нещастието което ни кара да осъзнаем колко щастливи сме били....и ни сближава (колкото и невероятно да е)
...и най-вече живота е прекрасен....защото е картък!

За грешниците и отлитащите, си имам някаква теория, но не е доста неясна...
Виж целия пост
# 12
Животът ми е прекрасен само и единствено заради детето.
По другата част от темата тези дни в главата ми е пълен хаос и ще се въздържа...
Виж целия пост
# 13
Накара ме да се замисля за тези неща........
Предпочитам да съм грешница и да не "отлитам" наникъде. По ми е интересно, трепери ми под лъжичката, имам спомени. Но пък изисквам мъжът до мен да е светец Mr. Green
Виж целия пост
# 14
... защото е петък и ще прекарам цели два дни с Аля... наистина е прекрасен  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия