"Регал" с ботокс ефект

  • 1 620
  • 5
Открих някаква стара тема по въпроса, но ми бе "препоръчано" да не я подновявам, така че пускам нова. Ползвал ли е някой този крем - Q10  е и някаква киселина, като в новия Юсерин. Понеже ми омръзна да давам пари напразно-до сега съм ползвала Рок, Ла рош и Юсерин и файдата е никаква, моля, за отзиви за този продукт Praynig Поне, ако няма полза, няма да ме е яд че съм дала 7 лв. Crossing Arms
Виж целия пост
# 1
моят е  дневен овлажняващ против бръ4ки ,не съм сигурна дали ефекта е на ботокс, но аз го слагам ве4ерта след тренировка, 4е тогава ми е най-суха кожата! ами добре е! държи за мене  добро място, ина4е съм с юсерин, виши и рок и някакви други, като закъсам! имам позната с такъв и тя е доволна, но аз съм наблегнала на рок!
Виж целия пост
# 2
Вземи тестер и пробвай,така най-добре ще разбереш понася ли ти. Peace
Виж целия пост
# 3
Открих някаква стара тема по въпроса, но ми бе "препоръчано" да не я подновявам, така че пускам нова. Ползвал ли е някой този крем - Q10  е и някаква киселина, като в новия Юсерин. Понеже ми омръзна да давам пари напразно-до сега съм ползвала Рок, Ла рош и Юсерин и файдата е никаква, моля, за отзиви за този продукт Praynig Поне, ако няма полза, няма да ме е яд че съм дала 7 лв. Crossing Arms
Файдата от кремовете с по-висок клас е, че появата на бръчки  ще се отдалечи във времето,  т.е възможно най-късно да се появят.
Ако мислиш, че крема премахва вече появили се бръчки - грешиш.
А за да не е сухо и да е по-мекичко лицето - може да се намаже и с крем за ръце напр. Wink
Виж целия пост
# 4
Ботокс-ефект според мен може да се постигне само и единствено с ботокс  Wink 
Дори висококачествените (и съответно - безкрайно скъпи) кремове "срещу бръчки" все още са далеч от ефикасността и ефекта на директните химични манипулации и пластично-хирургични интервенции... По-добре си дай парите за хубав хидратантен крем, отколкото за крем с по-несигурно качество и още по-несигурен (да не кажа и невъзможен..) ефект   bouquet
Иначе сравнително ефикасни кремове срещу бръчки (доколкото само съм чела де Blush ) май имат La Prairie, Lancome, Helena Rubinstein..
Виж целия пост
# 5
La Prairie, Lancome, Helena Rubinstein
ако ще давам толкова пари, направо ще пристъпя към химичен пилинг, там май резултатът е по-сигурен newsm78 Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия