Дайте съвет на една баба -за количка

  • 532
  • 3
Здравейте, имам молба - дайте ми съвет-каква количка да купя за подарък за 6месечното ми внуче .Искам да изненадам дъщеря ми и внучето,което не иска да стои в неговата количка и са постоянно на ръце.За сега са с Куини Спиди, но тя е много твърда и широка ,а той обича да е гушнат и вътре се чувства самотен. За сега се двоумя за Сhicco сt1, но бих искала да чуя и вашето мнение.
Виж целия пост
# 1
ами тя Quinny e много хубава  Peace щом се чувства самотен, защо не му сложите някое мекичко одеялце отстрани, за да му е по-тесничко, някаква играчка да си гледа и играе... и най-вече търпиние- не го носете на ръце постоянно и ще свикне бебчо, че на разходка трябва да стои в количката  1stroller
Виж целия пост
# 2
ами тя вашата е много готина,но маи няма легнало положение newsm78 или пак бъркам с бъза newsm78
Виж целия пост
# 3
Едва ли е проблема в количката...
И моя мъник не обича да седи в количката като е буден, а количката му е мека и тясна...
Аз си направих слинг, като е буден го слагам в слинга, като заспи го оставям в количката...
Този е единствения вариант при нас от типа хем бебко доволен-хем мама си почива.
А Спидито наистина е много хубава количка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия