Цялата ни устна е в рани.....

  • 1 088
  • 3
 и аз съм ужасно притеснена.
Зачервяванията и раничките започнаха от устните, а сега вече  и целият ни език е в рани , боли го и и нищо не яде  и не пие,освен вода.
По-лошото е, че това се случва и е съпроводено при всяко наше боледуване, което значи всеки месец.Тези обриви се появиха през септември, после през октомври и така та  до днес , всеки месец когато се закашляме,разсополивим и качим температура, започват и тези пусти обриви
Знаете ли какво е това, ако са афти добре, но защо се появяват толкова често,незная, но ще се радвам да споделите вашите мнения
Нужни ли са кръвни изследвания според вас?
Виж целия пост
# 1
Мисля, че педитъра може да каже най точно. Иначе синът ми беше преди около 2 месеца с афти и беше ужас. Не можеше да се храни и дори вода трудно пиеше. Доктора каза че афтите по принцип се предизвикват от вирус, но след като дигаше температура над 39 четири дни и не минаваха 1 седмица пусна и кръвни изследвания.
Виж целия пост
# 2
Здравейте,
и аз от време н авреме имам такива неща в устата си... Някакъв ужас е! Ходих на зъболекар и той ми каза че това е нещо като отговор на организма... по този начин се изразява болестта.  И мен леко да ме духне вятърът.. като се разсополивя... и почват раните... я по венците, я по небцето, или на езика. Защо не се посъветваш със детски стоматолог?
Виж целия пост
# 3
благодаря ви,изчаквам утрешният ден и ще попитам стоматолог
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия