Скайп като телефон

  • 2 797
  • 20
При татковците имаше подобна тема, но там така и не ми дадоха никакви подробности относно това как се ползва скайп като домашен телефон? Интересуваме какви са цените на разговорите към БТК и към Мтел. Видях, че цените са в Евро, и че ако искаш номер на Скайп, цената му е 10 евро за 3 месеца. Идеята ми е да спра домашния телефон и да ползвам за тази цел Скайп.
Виж целия пост
# 1
Неудобството е, че трябва компютъра да ти е постоянно включен. Иначе не става както другите домашни телефони през интернет, които нямат връзка с компа ти.
Виж целия пост
# 2
Интересуваме какви са цените на разговорите към БТК и към Мтел.
в сайта има цени към всички държави, а за България-към мобилни и стационарни номера.
Виж целия пост
# 3
Относно предплатените разговори - от компютър към стационарен или мобилен телефон - Аз платихна касата в банка нарочно 12 евро, с 2 евро повече, ако има нещо разлика в курса, то и без това не се губи и си отива в сметката като един вид  ваучер за разговорите, които ще провеждам. Получих отговор, че не достигат още 8 стотинки, но те нямат възможност за такова доплащане и затова да платя още 10 евро, които ще се добавят в сметката. Платих пак на касата в банката още 11 евро, да има резерв  ако пак не достигнат 8 стотинки. Получих отговор, че те се борят с прането на пари и затова не може да се плаща на каса, а само през сметка, ама нищо, трябва да платя пак още 10 евро, този път през сметка. Ядосах се и им написах да ми върнат парите. Те ми написаха, че отвменят плащането, все едно нищо не съм им платила. Повече нито ги чух, нито видях и се простих с 23 евро, пих една студена вода. Повече нищо не плащам. Така че ... внимавайте.
Виж целия пост
# 4
Ползвам Скайп от години и такива изцепки не е имало никога. Всичко е било и е точно до последния цент!!!
Това са някакви БГ номера  Crazy
Виж целия пост
# 5
Е то ако аз не съм каръка, кой друг да е? Grinning А иначе съм спазила всички указания. Безплатно си говоря често с приятелка в чужбина и с други хора със Скайп, но на това с плащането ударих на камък ...
Виж целия пост
# 6
Е то ако аз не съм каръка, кой друг да е? Grinning А иначе съм спазила всички указания. Безплатно си говоря често с приятелка в чужбина и с други хора със Скайп, но на това с плащането ударих на камък ...
Нещо недоразбрах обаче-с какво точно се борят и защо да не можеш да платиш на каса? 
И как така няма да ти върнат парите? newsm78
Виж целия пост
# 7
Има една програма - VoipDiscount, по-евтина е от Скайп. Към домашните телефони в някои страни ти е безплатно обаждането. Зареждам я през кредитна карта, досега няма проблем.
За България е 3 цента за стационарен телефон и 20 за мобилен. Не знам обаче дали могат да те набират отвън, вероятно да...
Виж целия пост
# 8
Ние също ползвам СкайпИн отдавна и нямаме проблем, също VoipDiscount-доста по-евтини са разговорите от скайпа,но затова пък при мен качеството нещо ми прави номера;) Има сащо и VoipCheap. Абе да иска да дава пари човек-стават всичките да се звани ,не разбрах само авторката на темата под ползване като домашен телефо има пред вид да звани или да я търсят. Скайпа има услуга-да си купиш номер да те тарсят на него (Skype OUT)-но последно като гледах нямаше за България.  Ние в къщи не ползваме домашен телефон Stop  Говорим много-но през мобилните или гореизброените програми-поне виждам какво плащам  Wink
Виж целия пост
# 9
Една моя приятелка ми се обади на GSM-a от Скайп и я чувах все едно говори от отвъдното. Докато разбера, че е тя и въобще, какво ми говори ooooh!. Това не беше връзка, а нещо под всякаква критика Simple Smile.
Виж целия пост
# 10
Е то ако аз не съм каръка, кой друг да е? Grinning А иначе съм спазила всички указания. Безплатно си говоря често с приятелка в чужбина и с други хора със Скайп, но на това с плащането ударих на камък ...
Нещо недоразбрах обаче-с какво точно се борят и защо да не можеш да платиш на каса? 
И как така няма да ти върнат парите? newsm78

Значи според тях, ако плащаш с пари на каса (т.е. на ръка), парите може да са "МРЪСНИ", НЕ СЕ ЗНАЕ КАКВИ СА и кой точно ги плаща, въпреки, че си пишеш името на платежното, а ако ги превеждаш през сметка, значи всичко е легално - имаш банкова сметка, може да се проследи при нужда кой си и от каква дейност имаш доходи. Поне така ми обясниха в писмото. Аз обаче се вбесих защото за какво пране на пари става дума с едни пикливи 23 евро и им го написах, ама те направо след това ми отмениха плащането. А в Райфайзен банк, от където бях платила, не връщат пари. Трябвало платежно нареждане от тях, което  било различно от другите и не знам си какво още. Пак им писах, ама това беше, повече не се обадиха и спрях да се занимавам. Цял свят може да си плаща и да си говори, ама тук все трябва да не е така като при другите.
Виж целия пост
# 11
Доволна съм от качеството което предлага Skype, не съм имала проблеми, на Нова Година, когато всички телефони бяха спряни, без проблеми честитих празника на цялата родата в Русия  Mr. Green

Не е вярно че е 10EUR за три месеца, по спомен е за 6, но вече говоря повече от 6месеца и все още имам около 2EUR, вчера говорих и нямаше проблеми, а цената е просто перфектна.
Захранвам Skype-то на цялата рода около мен и повече от 10EUR никога не са ми теглили!
Виж целия пост
# 12
Да уточня, че искам да ползвам Скайп вместо домашен телефон т.е. да си имам номер и дамога да звъня към Бтк и към Мобилни номера. А това за 10те евро дето съм писала, това е да си платиш за въпросния номер на който ще ти звънят, в рамките на 3 месеца. За година таксата е 20 евро, което си е далавера.
Интересува ме също така мога ли за заредя кредит чрез дебитна карта или само с кредитна става номера?
Виж целия пост
# 13
Интересува ме също така мога ли за заредя кредит чрез дебитна карта или само с кредитна става номера?

Може и с двете, може и на гише в банка. Поне тук е така, би трябвало да е същото.
Виж целия пост
# 14
Интересува ме също така мога ли за заредя кредит чрез дебитна карта или само с кредитна става номера?

Може и с двете, може и на гише в банка. Поне тук е така, би трябвало да е същото.

Не може... не приемат издадени в БГ нито кредитни, нито дебитни к-ти или така беше до 31.12.06, може пък от как сме в Европейския съюз да са се променили нещата  newsm78
За да плащам в повече сайтове съм се регистрирала в moneybookers.com, от там без проблеми захранвам скайпа, без такса е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия