Промени ли се цвета на очите?

  • 1 822
  • 20
Искам да попитам мамите дето са спрели да кърмят, след като спряхте промени ли се цвета на очичките на бебоците? Мойта маймунка е със сиво-сини очи и се чудя дали ще останат такива /на което се надявам/ или като спрем да се кърмем ще се променят newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз още кърмя,но цветът на очите е различен от преди година,например.До 7-8 месечен му бяха синьо-сиви,каквито са моите,а сега са зелено-кафяви newsm78.Кога ли ще видим окончателния им цвят?
Виж целия пост
# 2
Аз питах нашия лекар и той каза, 4е о4ите могат да променят цвета си до 1 год.
Ина4е и ние все още се кърмим и не мога да ти дам то4ен отговор.
Виж целия пост
# 3
Нали не вярвате сериозно на поредните бабини девитини за цвета на очите?
Виж целия пост
# 4
Аз още кърмя,но цветът на очите е различен от преди година,например.До 7-8 месечен му бяха синьо-сиви,каквито са моите,а сега са зелено-кафяви newsm78.Кога ли ще видим окончателния им цвят?
Съвсем същото е при нас.
Аз съм със сиво-сини очи, Мила беше със същите. Но сега са зелено-кафяви.Доста са мътни и ми се струва, че още ще се променят, какви ще станат обаче не знам. Thinking А още кърмя, така че не виждам връзка. Rolling Eyes

Нали не вярвате сериозно на поредните бабини девитини за цвета на очите?
Аз също смятам, че са бабини девитини.  Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Не. От раждането му са сини и продължават да са такива. Спрях кърменето на 1 г. и 4 месеца.

П.П. Разбира се, че са бабини деветини! Mr. Green
Виж целия пост
# 6
 Аз още кърмя, но цвета на очите му се фиксираха кафеви още към 5 месец.
Виж целия пост
# 7
Като се роди очите и бяха тъмно сини-такива бяха дори преди да започна да я кърмя. И аз и съпруга ми сме с кафеви очи, двамата дядовци обаче са със сини.През цялото време докато кърмех /до края но 8-ия месец/ цвета им остана същия, макар че доста познати казваха че ще се променят и най-вероятно ще станат кафеви след като спра да я кърмя.
Нашата лекарка казваше , че цвета на очите се определя до към края на първата годинка.
Сега сме на 1 г. и 7 м. - без абсолютно никаква промяна на очите-останаха си тъмно сини.
 smile3521
Виж целия пост
# 8
абе аз питах две познати техните с раждането са били с кафяви очи............ и ние се кърмим ама не са и мътни очичките. Дано да си останат такива  Praynig
Виж целия пост
# 9
Ако са сиво-сини а вие сте с кафеви, към 4 месец ще започнат да потъмняват най-вероятно.. Поне от бебетата около нас това съм забелязала..
А иначе - цвета на очите се установява горе-долу до към годинката или малко по-късно.. А едно време бабите определено са КЪРМИЛИ поне до тогава.. Тъй че не са бабини девитини  Naughty
На тони са сини откак се е родил, но не вярвам да се пороменят занапред, защото с баща му и двамата сме с такива  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Нашите пък от раждането са си кафеви и изобщо не са се променяли  Simple SmileИ не вярвам да се променят след като спрем да се кърмим
Виж целия пост
# 11
цветът на очите на кейти се сменя многократно през цялата първа година- от синьо-сиви до светло кафяво-зелено-пъстри в момента. кърмихме се 10 месеца, но не забелязах след спирането да има някаква промяна.
между другото, нашата педиатърка каза, че между кърменето и цвета на очите има връзка. така че не са измислици това.
също така знам, че до края на първата година се променят и после се установява вече окончателния цвят.
Виж целия пост
# 12
на дъщеря ми са сини,ние двамата сме с кафяви ,но ми се иска да и останат сини,защото и двете баби са със сини-има надежда newsm78
Виж целия пост
# 13
Още кърмя. Очите й станаха кафяви още на около 8 месеца...
Виж целия пост
# 14
От сини станаха зелени, но не съм го свързвала с кърменето  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия