"СВЕТЛИНА"ИЛИ"ПЛАМЪЧЕ"

  • 493
  • 4
МОЛЯ МАМИ ДАЙТЕ СЪВЕТ КОЯ ЯСЛА ДА ИЗБЕРЕМ ЗА БЕБКА ОТ МЕСЕЦ МАРТ.ТЯ ТОГАВА ЩЕ Е НА 1Г И 2 МЕСЕЦА
Виж целия пост
# 1
И двете са частните нали? Или е просто съвпадение на имената?
За съжаление все още не мога да ти дам конкретен отговор. Аз ще започна обиколките в няколкото частни градини, които съм набелязала (и тези двете са между тях) от следващата седмица. Тогава ще мога да споделя лични впечатления
Виж целия пост
# 2
И аз ще чакам информация  Hug особено за Пламъче , защото е близо до нас !
Виж целия пост
# 3
За `Светлина` не бях ентусиазирана след посещение.Директорката беше много убедителна,но не ми харесаха условията,също така се подписва договор за минимум година.Попитах какво се случва ако детето ми не се чувства добре там(дали трябва да си плащам таксите,въпреки,че не ходим),директорката каза,че тяхната работа е тази детето да се чувства добре и конкретен отговор нямаше.Дано вземете правилното решение
Виж целия пост
# 4
lyuba84, договорът може да се прекрати по взаимно съгласие Wink Все пак по-лесно е да подпишеш договор за 1 година и да има такава клауза, отколкото всеки месец да подписваш нов договор.
Лично аз съм доволна от Светлина, сто пъти май съм го писала вече Laughing За Пламъче нищо не знам, затова не мога да правя сравнения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия