За кухните - капачки

  • 1 801
  • 21
не знам дали откривам топлата вода, но ако трявба да събирате 60 капачки (както аз) и не ви се купуват, да знаете от мен,че тези от майонеза Олинеза стават на бурканчетата. За съжаление го открих след като се записахме, но дано на вас съм ви полезна.
Виж целия пост
# 1
Я кажи какви бурканчета и какви капачки, че аз скоро ще се подготвям за кухнята.
Виж целия пост
# 2
обикновено искат от тези на ГАнчев за многократна употрева с винт. Всяка кусня има различни изисквания относно броя им. При мен в Красна поляна са 30 бурканчета и 60 капачки.
Виж целия пост
# 3
А бе, ми аз се чудя, като свършат бурканчетата на винт в к'во ще дават храната?
Нали вече и Ганчев и Ам-Ам и Хаме правят бурканчета с капачки тип Хип и сие.
Виж целия пост
# 4
Цитат
При мен в Красна поляна са 30 бурканчета и 60 капачки.

За коя кухня става въпрос? Тази до църквата ли? newsm78
Виж целия пост
# 5
Такива капачки могат да се купят на бройки на всеки по-голям пазар,без да има нужда да събирате бурканчета.В нашата кухня искаха само капачки,без бурканчета - е,вярно,че беше преди 5 години,но едва ли са се променили много нещата.
За инфо,ако някой се интересува - купувала съм от пазарчето на Младост1 и от пазара в Иван Вазов.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: vessi
Цитат
При мен в Красна поляна са 30 бурканчета и 60 капачки.

За коя кухня става въпрос? Тази до църквата ли? newsm78

да Laughing
Виж целия пост
# 7
Цитат на: karla
Цитат на: vessi
Цитат
При мен в Красна поляна са 30 бурканчета и 60 капачки.

За коя кухня става въпрос? Тази до църквата ли? newsm78

да Laughing

Можеш ли да ми дадеш повече информация? Казаха ми , че трябва да станем на 8 месеца за да се запишем, но първия път като опитах/ с първото дете / се оказа , че сме закъсняли мнооооооого. Трябвало да го запиша когато е бил на 1-2 месеца за да започнем да взимаме храна на 8-9 месеца.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: cheta
А бе, ми аз се чудя, като свършат бурканчетата на винт в к'во ще дават храната?
Нали вече и Ганчев и Ам-Ам и Хаме правят бурканчета с капачки тип Хип и сие.

Сигурно ще карат хората да си купуват  #Splat
Виж целия пост
# 9
Цитат на: vessi
Можеш ли да ми дадеш повече информация? Казаха ми , че трябва да станем на 8 месеца за да се запишем, но първия път като опитах/ с първото дете / се оказа , че сме закъсняли мнооооооого. Трябвало да го запиша когато е бил на 1-2 месеца за да започнем да взимаме храна на 8-9 месеца.

Не съм Karla, но ще ти кажа как беше с мен в същата кухня
Записах Хриси, когато беше навършила 9 месеца(така ми бяха казали лелките от кухнята)
Също тогава ми бяха казали, че трябва да  им занеса буркани 60бр. и капачки 30бр. пък от следващия месец, когато детето стане на 10месеца ще започна да взимам храна
Аз отидох с една огрооомна торба тракащи бурканчета и капачки и им ги оставих.
Отидох в стаята за да купя купони за един месец(вече струват 17лв.т.е. по 85ст. дневно)
Дадоха ми книжка с името на детето и ми завериха за следващата седмица купони
Т. е. не се наложи да чакам, докато Хриси навърши 10-те месеца, както в началото ми бяха обяснили  Rolling Eyes
Започнахме да се храним от 9-тия месец Flutter
В началото се мръщеше  Sad и се налагаше да пасирам ooooh! , но постепенно свикна  Whistling
А и много вкусно готвят Laughing
Съвета ми е да отидеш и да питаш...или пък ние да питаме, вместо теб, а? Thinking
Виж целия пост
# 10
Цитат на: zvetizvetkova
Сигурно ще карат хората да си купуват  #Splat

Аз не съм виждала да се продават...а и надали някой ще произвежда специално кухнята, защото няма други продукти в точно такива бурканчета освен детските храни...май  Thinking
Виж целия пост
# 11
Въпроса е за Karla, защото взима от нашата кухня. Правилата там май са по различни от тази зад "ШТЪРКЕЛ". От там съм взимала 1 месец с първото дете. Tired
Виж целия пост
# 12
Цитат на: vessi
Въпроса е за Karla, защото взима от нашата кухня. Правилата там май са по различни от тази зад "ШТЪРКЕЛ". От там съм взимала 1 месец с първото дете. Tired

Ауууу,съжалявам, че съм отговорила вместо нея  #Silly
Съжалявам,че исках да ти помогна както за кухнята, така й за лентичките
Много ти здраве Laughing
Но ти май не си прочела целия ми постинг, където по-нататък става ясно, че ние с Karla взимаме от една и съща кухня,не можех да се досетя че е "твоята"
Става въпрос точно за тази срещу 28 у-ще
 #Splat
Виж целия пост
# 13
Цитат на: zvetizvetkova
Не съм Karla, но ще ти кажа как беше с мен в същата кухня
Записах Хриси, когато беше навършила 9 месеца(така ми бяха казали лелките от кухнята)
Също тогава ми бяха казали, че трябва да  им занеса буркани 60бр. и капачки 30бр. пък от следващия месец, когато детето стане на 10месеца ще започна да взимам храна
Аз отидох с една огрооомна торба тракащи бурканчета и капачки и им ги оставих.
Отидох в стаята за да купя купони за един месец(вече струват 17лв.т.е. по 85ст. дневно)
Дадоха ми книжка с името на детето и ми завериха за следващата седмица купони
Т. е. не се наложи да чакам, докато Хриси навърши 10-те месеца, както в началото ми бяха обяснили  Rolling Eyes
Започнахме да се храним от 9-тия месец Flutter
В началото се мръщеше  Sad и се налагаше да пасирам ooooh! , но постепенно свикна  Whistling
А и много вкусно готвят Laughing
Съвета ми е да отидеш и да питаш...или пък ние да питаме, вместо теб, а? Thinking

всичко ти е обяснила Цвети
Виж целия пост
# 14
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: vessi
Въпроса е за Karla, защото взима от нашата кухня. Правилата там май са по различни от тази зад "ШТЪРКЕЛ". От там съм взимала 1 месец с първото дете. Tired

Ауууу,съжалявам, че съм отговорила вместо нея  #Silly
Съжалявам,че исках да ти помогна както за кухнята, така й за лентичките
Много ти здраве Laughing
Но ти май не си прочела целия ми постинг, където по-нататък става ясно, че ние с Karla взимаме от една и съща кухня,не можех да се досетя че е "твоята"
Става въпрос точно за тази срещу 28 у-ще
 #Splat

 Praynig  Не се сърди не исках да те обидя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия