Как да си изсветля косата?

  • 2 202
  • 22
Дълги години се боядисвам все черна .Вече ми омръзна.Иска ми се да я изсветля ,да стане нещо като разбито нес кафе. Laughing Laughing
Обаче...как да стане номера без да ми окапе косата? newsm78
Моля ви ,момичета,дайте съвет ! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Трудно. Черната боя е много упорита и до колкото знам много трудна за премахване. Имало някаква процедура"Изпиране на коса", преди време я обсъждахме тук, та тя прави точно това- смъква боята от косата. Но това го знам само информативно, аз лично не съм си я правила  newsm78
Виж целия пост
# 2
"Изпиране на коса"??? newsm78
 newsm78Това не съм го чувала .Ще трябва да се поровя май,не искам да ми окапе косата ,че и без това се е поизтощила.Благодаря ти , БУБА.  bouquet
Виж целия пост
# 3
С боя-обезцветител не става ли?
Виж целия пост
# 4
най-добре е да потърсиш компетенто мнение в добър фризьорски салон  Peace
аз се отказах с "изпирането"  на косата...в повечето случаи ако не се изгори ще стане на петна !
една позната за 3 месеца от черна стана руса,но незнам подробности какво е правила,косата не е изгорена,тъй че е възможно да стане без проблем това което искаш,но пак се повтарям в добър салон!
Виж целия пост
# 5
най-добре е да потърсиш компетенто мнение в добър фризьорски салон  Peace
newsm10
Виж целия пост
# 6
в салон при много добър фризьор. по-добре изчакай черното да се отреже - ще станеш или рижава, или ще се наложи зверско третиране! Naughty
Виж целия пост
# 7
Има препарат,който сваля боята от косата и от него не се изтощава.След това нанасяш желаният цвят и готово.Успех!
Виж целия пост
# 8
Има препарат,който сваля боята от косата и от него не се изтощава.След това нанасяш желаният цвят и готово.Успех!

ами да,точно с този препарат се "изпира"...но не е чак така.."готово" и желаният цвят!!!то ако беше така 3 пъти в годината всеки ще бъде с различен цвят на косата  от черен до рус  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Според мен ще се получи ефекта ако си направиш съвсем тънки, но много на брой кичури. Примерно 2 цвята - едните бяло-руси, а другите нещо по кафеникаво. И като преливат между останалата коса ще  е готино. Ефект "разбъркано нес кафе"   newsm03
А и така ще пощадиш косата от това изпиране на боята. Тутурутка да каже кой е тоя безвреден обезцветител ??? Научно чудо....
Виж целия пост
# 10
Има препарат,който сваля боята от косата и от него не се изтощава.След това нанасяш желаният цвят и готово.Успех!

ами да,точно с този препарат се "изпира"...но не е чак така.."готово" и желаният цвят!!!то ако беше така 3 пъти в годината всеки ще бъде с различен цвят на косата  от черен до рус  Mr. Green
Перат се дрехи,не коса.И ако си малко по-информирана ще знаеш,че този препарат сваля боята до основен цвят(ако се сещаш какво имам предвид) Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Тутурутка кажи бе жена, какъв е този препарат, който 'сваля' цвета. При това и не уврежда косата ? Прането е образно казано .. не се впрягай чак толкова. А може ли твоя препарат да свали русо до естествен цвята хаххааха
Виж целия пост
# 12
Перат се дрехи,не коса.И ако си малко по-информирана ще знаеш,че този препарат сваля боята до основен цвят(ако се сещаш какво имам предвид) Mr. Green

ами много добре знам за какво става на въпрос,защото бях решила да си правя тази процедура!
добре де като си по-информирана го назови по име  Rolling Eyes

много хора тази процедура я наричат така..на мен фризьор ми го е казал,не съм си го кръстила така аз!
и ако четеш по-добре ще видиш че съм сложила "изпиране" в кавички...но уроци по български не ми се дават   bouquet
Виж целия пост
# 13
Русото не е боя,скъпа.При този процес косата е ОБЕЗЦВЕТЕНА.Тъй че основен цвят няма.Препаратът е само за професионална употреба(но може да се купи от фирмите,които го внасят)Препоръчително е да се направи процедурата в салон.Първата фирма,за която се сещам,че предлага такъв е ВИТАЛИТИС.Има и други,но не ми се рови в момента да търся.И не се сърдя.Просто обяснявам. Wink
Виж целия пост
# 14
Перат се дрехи,не коса.И ако си малко по-информирана ще знаеш,че този препарат сваля боята до основен цвят(ако се сещаш какво имам предвид) Mr. Green

ами много добре знам за какво става на въпрос,защото бях решила да си правя тази процедура!
добре де като си по-информирана го назови по име  Rolling Eyes

много хора тази процедура я наричат така..на мен фризьор ми го е казал,не съм си го кръстила така аз!
и ако четеш по-добре ще видиш че съм сложила "изпиране" в кавички...но уроци по български не ми се дават   bouquet
Аз нужда от уроци нямам.Благодаря.И написах малко по-нагоре какъв е препарата.Всяка фирма производител го предлага под различно име,и с различни качества.Попитай фризьорката,която "пере" косите с какъв работи. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия