мокър ефект на косата

  • 7 053
  • 10
знаете ли как точно се прави косата да ти е на иглички и с мокър ефект,аз пробвах с вакса но освен да ми се омазни косата нищо друго не постигнах
Виж целия пост
# 1
 newsm78 На иглички ми звучи като мъжките прически да са на иглички ? За мъже ли питаш?
Виж целия пост
# 2
Ами с гел за мокър ефект.Нанася се на косата,оформя се и се оставя да изсъхне.
Виж целия пост
# 3
Слага се гел с възможно най - силна фиксация, може и този с мокър ефект. Но, колкото е по - силен гела, толкова по - добър ефект. Задължително ако се суши, то да става с дифузер, защото иначе с другата поставка на сешоара топлата струя разваля кичурчетата. Най-добре при възможност да се остави косата сама да изсъхне, за по - добър ефект де. Всичко това е валидно за къдрава коса, незнам дали работи при права  Simple Smile. А и споделям само личен опит ...
Виж целия пост
# 4
Забравих да кажа, че се иска мнооого гел. Доста повече от нормалното количество....
Виж целия пост
# 5
С гел за мокър ефект.Пробвай този на NIVEA.Много е добър.
Виж целия пост
# 6
за женска прическа става въпрос така на клечици стои косата на масурчета не знам и аз точно как да го кажа:)но си мислех , че ваксата е за такова нещо ама не стана с нея ще пробвам с нивеа
Виж целия пост
# 7
С пяна за коса на водна основа - напр. ЛОНДА Peace
Виж целия пост
# 8
С пяна за коса на водна основа - напр. ЛОНДА Peace

Тя добра ли е, в смисъл наистина ли се постига мокър ефект? Аз съм ползвала на Лореал, обаче за мен е пълен боклук!
Виж целия пост
# 9
Aз последно използвах за този ефект пяня за коса на Nivea,за най-силна фиксация - много ми харесва как мирише!
На леко влажна коса, но не мокра нанасяш мнооого пяна и мачкаш, а още по-лесно става с дифузера и по-бързо! Успех!
Виж целия пост
# 10
Като  си измиеш косата слагаш белтък оформяш ,може да я дифузираш а  може и да не. Косата става на клечки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия