Добър стоматолог в Гоце Делчев

  • 837
  • 1
Аз съм възмутена от д-рКамбова-Попстоянова,която за 1 месец извади нерви на 3 зъба и без да се колебае и за четвъртия каза същото.При положение ,че при пулпит взема 70,а само за кариес-20,май положинието е ясно.Не знам как решава,без дори да отвори зъба и при положение,че нямам никаква болка да вади нерви.За снимка да реши да направя и дума да не става.Ако тя имаше апарат да прави снимки ,задължително щеше да се мине през процедурата,но щом не взема тя парите,има ли смисъл да си губи времето.Интересното е,че за този 1 месец всички пациенти пред и след мен,които засякох в кабинета бяха с пулпити и арсен.Е,хайде всички от Гоце Делчев,кажете си мнението и дайте препоръки.Само аз ли чета този форум?
Виж целия пост
# 1
Аз ходя при Марчева-и при мен е същото положение-и на двата зъба им умъртви нервите(но аз си бях с болка).Искам само да допълня,че зъболекарката и за 2-та зъба каза"Защо не дойде по-рано,за да не вадим нерви-сега много ще ти се оскъпи лечението".Сигурна съм,че не се преструваше.Това е от мен:)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия