имам питанка за тестовете за бременност:)

  • 1 366
  • 35
здравейте момичета Peace можете ли да ми кажете от кога най-рано хващат бременността тестовете? може ли още в 1 месец да отчете правилен резултат ?на мен ми даде положителен резултат чак като влязох  в 3 месец( преди това бях правила,но даваше отрицателен).
Виж целия пост
# 1
...на мен ми даде положителен резултат чак като влязох  в 3 месец( преди това бях правила,но даваше отрицателен).

За първи път чувам за подобно нещо.
По принцип ги водят, че отчитат 7 дни след оплождането, но винаги за по-сигурно е добре да се изчака закъснение на цикъла и тогава да се прави.
Виж целия пост
# 2
Доколкото занам в повечето случаи дава резултат на 1 ден от закъснението на цикъла, но явно има и изключения  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
...на мен ми даде положителен резултат чак като влязох  в 3 месец( преди това бях правила,но даваше отрицателен).

За първи път чувам за подобно нещо.
По принцип ги водят, че отчитат 7 дни след оплождането, но винаги за по-сигурно е добре да се изчака закъснение на цикъла и тогава да се прави.
И аз така знам
Виж целия пост
# 4
И аз за първи път чувам такова нещо.А ти колко теста си направи и какви?
Виж целия пост
# 5
около 7 -10 дни след оплождането.
пробвай с още един тест - за по-сигурно
Виж целия пост
# 6
някой хващат и на 2-3 ден след оплождането
Но не забравяй че ако са ти "слаби" хормоните може и да не отчете
най -сигурен е кръвния
 Peace
Виж целия пост
# 7
около 7 -10 дни след оплождането.
пробвай с още един тест - за по-сигурно
Така знам и аз. Но съм убедена, че всички ние сме усещали бременността още преди тестовете. Поне така беше в моя случай Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Не знам за тест, който може да отчете бременност 7-10 дни след оплождане, независимо какво пише на опаковката му.
На датата на очакваната М, може да се направи най-рано, преди това вероятността да покаже нещо вярно е много малка. Има такива случаи, но те са просто много малък процент изключения и не може да се водим по тях.
Виж целия пост
# 9
някой хващат и на 2-3 ден след оплождането
Но не забравяй че ако са ти "слаби" хормоните може и да не отчете
най -сигурен е кръвния
 Peace
И какво хващат 2-3 дни след оплождането? При положение, че хрмонът започва да се отделя някъде 9-10 дни след това.
Виж целия пост
# 10
Не знам за тест, който може да отчете бременност 7-10 дни след оплождане, независимо какво пише на опаковката му.
При мен хвана преди 7-мия ден дори. Когато отидох на гинеколог с положителния тест се оказа, че оплодената яйцеклетка дори не е имала време да се придвижи до където й е мястото  Mr. Green
За сметка на това, има жени с наистина "слаби" хормони и при тях и до третия месец не отчита.
Виж целия пост
# 11
az si naprawih 2 testa 3sedmici sled oplojdaneto (znam to4nata data zaradi texni4eski problem Wink ).cikulut mi susto zakusnqwa6e s 2sedmici i dwata testa bqha otricatelni.edwa pri lekarq se ustanowi 4e sam bremenna
Виж целия пост
# 12
И мен много ме изненада това,че е показал теста бременност чак в третия месец,но със сигурност знам,че почти на всички пише показва от седмия ден на оплождането.
Виж целия пост
# 13
Не знам за тест, който може да отчете бременност 7-10 дни след оплождане, независимо какво пише на опаковката му.
При мен хвана преди 7-мия ден дори. Когато отидох на гинеколог с положителния тест се оказа, че оплодената яйцеклетка дори не е имала време да се придвижи до където й е мястото  Mr. Green
За сметка на това, има жени с наистина "слаби" хормони и при тях и до третия месец не отчита.
[/quote И при мен така Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Първият път ми показа два дни преди датата на която трябваше да ми дойде, но не веднага, а след престой от 10-ина минути в урината /тогава такива бяха тестовете, не като тези с капкомерчето/ И втората черта беше мноооого слаба, но все пак я имаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия